Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Mistrz Gry on Nie Lis 28 2010, 16:06

1. Profesorowie będą otrzymywali stosowną wypłatę, która co miesiąc będzie wpływała na ich konto w banku.
2. Co najmniej raz na miesiąc i nie częściej niż raz w tygodniu nauczyciel musi zadać pracę domową oraz podać jej wyniki (stopnie od T - W). Temat pracy i jej wyniki winny znaleźć się w odpowiednim temacie (np. praca z historii magii w pracowni historycznej), a informacja o tym, że taka praca została zadana powinna zostać umieszczona na tablicy ogłoszeń!
3. Nauczyciele zobowiązani są do patrolowania korytarzy szkolnych - mogą wlepiać szlabany.
4. Każdy nauczyciel przez okres roku szkolnego będzie mieszkał w szkole, gdzie zostanie przydzielony mu gabinet i pokój sypialny, o który należy upomnieć się wysyłając prywatną wiadomość do Admina.
5. W wakacje belfrowie mogą mieszkać we własnym mieszkaniu, aczkolwiek będą musieli owe wykupić i opłacić z własnej pensji. Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzeniem owego mieszkania musi zgłosić się do Admina. Jeśli jakiś nauczyciel woli zostać przez wakacje w szkole taka możliwość także istnieje.
6. Postać nauczyciela może posiadać wyłącznie osoba nadzwyczaj aktywna! Można założyć ją nawet, jeśli posiada się już trzy konta pod warunkiem, że pozostałe pozostają aktywne.
7. Nauczycielem można zostać po ukończeniu 28 roku życia.
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 619
Dołaczył : 28/11/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach