Lorcan Skamander

Go down

Lorcan Skamander

Pisanie by Lorcan Skamander on Sro Gru 01 2010, 21:52

1. Imię: Lorcan
2. Nazwisko: Skamander
3. Data urodzenia, wiek: 7 lipiec, 16 lat
4. Dom: Ravenclaw
5. Klasa: VI
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Domek w Devon / Howart
8. Status majątkowy: przeciętny

9. Rodzina: Rodzice Lorca to nie kto inny jak wnuk sławnego Newta Skamandera, Rolf i równie znana z powodu przyjaźni z wybrańcem, Luna Lovegood. Ta dwójka stanowczo nie nadaje się na rodziców. Ponadto Lorcan posiada coś takiego w swoim życiu, co lubi nazywać kserokopią. Lysander się nazywa i podobno jest jego bratem bliźniakiem. Trudno uwierzyć.

10. Charakter: Gdy się spojrzy po raz pierwszy na chłopaka to od razu rzucają się w oczy jego delikatne rysy sprawiające wrażenie czystości tego tu osobnika. I to jest w sumie prawda. Lorcan to niewinny chłopczyna, który widzi w ludziach jedynie dobro, a swoim dobrem pragnie obdarzać. Lorc jakoś nigdy za bardzo nie interesował się zbyt przyziemnymi sprawami. Od maleńkości lubił bujać w obłokach wymyślając niestworzone historie. Młody Skamander ma duszę nieszczęśliwego poety wciąż szukającego sensu życia. Jest takim romantykiem, jakiego trudno doświadczyć w dzisiejszych czasach, w dobie wylewającej się bezwstydności. Lorc lubi pakować się tam gdzie jest niechciany, bo właśnie takim sposobem może się we wszystko mieszać w swój nie do końca normalny sposób. Wierny, uczciwy, niechętny do spożywania jakichkolwiek używek, a paleniem gardzi. Nie lubi zbyt nachalnych kobiet, szuka swojego nieskalanego ideału. Mimo swojej dziwności jest dość inteligentnym czarodziejem, któremu zaklęcia wprost wchodzą do głowy. Jeżeli potrzebujesz jakiś ciekawostek na jakiś temat to śmiało wal do Lorca on zna odpowiedź prawie na wszystko. Lubi się śmiać i bawić. Jego głównym zajęciem jest dręczenie ludzi swoimi opowieściami wysnutymi z palca, choć on oczywiście twierdzi, że to czysta prawda.

11. Wygląd: (Mitch Hewer) Blondynek o niebieskich oczach. Jego wyraz twarzy często świadczy o tym, że w danej chwili nie jest obecny, a dryfuje gdzieś w przestworzach nie do końca świadomy czasu rzeczywistego. Raczej dobrze zbudowany, choć niezbyt często pamięta o tym, aby się regularnie żywić. Do stroju nie przykłada wielkiej uwagi, często zapomina o niektórych częściach stroju.

12. Historia: Na temat tego jak rodzice Lorcana się zeszli i postanowili być razem krąży wiele plotek. W sumie połowa z nich została zmyślona właśnie przez Lorcana. Ważne jest, że każda z tych opowieści posiada szczęśliwe zakończenie w postaci urodzin dwóch pięknych jasnowłosych bobasków. A najśmieszniejsze jest to, że nie wiadomo, który z chłopaków jest starszy. Luna i Rolf znajdowali się właśnie w dalekiej zimnej Skandynawii, gdy odeszły wody. Szukali jakiegoś dziwnego stworzenie, ale to mniej ważne. Zrobiło się zamieszanie i parę razy pomylono chłopców tak, że nie było wiadome który to który. W końcu dla świętego spokoju przywiązali im wstążeczki, by przestać mieszać.
Reszta dzieciństwa na pewno nie minęła wcale spokojniej. Ciągłe wycieczki, podróże, zaginięcia. Właśnie. Lorcan i Lysander raz podczas pobytu w Kairze zgubili się na targu i trafili do domu pewnej Egipcjanki. Spędzili tam... bity miesiąc, w czasie którego rodzice poszukując ich nieźle się spocili. Oczywiście przy okazji zwiedzając ciekawe miejsca. Szkoda tylko, że owa Egipcjanka była jedynym świadkiem pierwszych oznak magii w chłopcach.
Co do pobytu w Hogwarcie, to Lorcan jakoś nigdy, pomimo swojej wiedzy nie był ulubieńcem nauczycieli. Uważali go za lenia i obiboka. No i nie podobało im się to jak rozwiązywał testy. Bo Lorc, i w tym musiał być oryginalny. I zamiast zaznaczać właściwe odpowiedzi robił obok łamigłówki i krzyżówki, których odpowiedzią była właściwa odpowiedź. To co, że tylko jego to śmieszyło.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:

Ravenclaw - 15
Hufflepuff - 13
Gryffindor - 11
Slytherin - 7
avatar
Lorcan Skamander

Liczba postów : 47
Czystość krwi : czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 01/12/2010

Zobacz profil autora http://utalentowani.forumotion.com/

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach