Elanie Little

Go down

Elanie Little

Pisanie by Elanie Little on Sob Gru 04 2010, 19:14

1. Imię (imiona): Elanie
2. Nazwisko: Little
3. Data urodzenia, wiek: 22.07.2006 | 16
4. Dom: Ravenclaw
5. Klasa*: IV
6. Czystość krwi: Czysta
7. Miejsce zamieszkania: Londyn
8. Status majątkowy: Biedny
9. Rodzina: Matka - Lucinda Little (Pracuje w Ministerstwie Magii), ojciec - nie zna.

10. Charakter: Elaine jest osobą o dość złożonym charakterze, wiele różnych cech, niby do siebie nie pasujących miesza się w taką właśnie drobną blondynkę. Gdzie nie spojrzeć pojawia się ona, jest jej wszędzie pełno. Można powiedzieć, że jest odrobinę nadpobudliwa i nie usiedzi długo w jednym miejscu. Czasem doprowadza to innych do szału, bo ma tysiąc pomysłów na minutę, a niektóre niekoniecznie pasują do regulaminu szkolnego. Jest po prostu narwana, żywiołowa, wesoła i zwariowana - nie da rady się z nią nudzić. Ela jest również inteligentna, ale nie lubi się tym chwalić, większość osób dopiero przekonuje się o tym na zajęciach szkolnych kiedy Mała zna odpowiedź na każde pytanie. Dziewczyna jest pewna siebie i umie zawalczyć o swoje. Czasem bywa uparta jak osioł i walczy do samego końca. W jej wypowiedziach często słychać sarkazm i ironię, ale robi tego w złej wierze, po prostu już tak ma. W sumie jest nawet miłą i przyjazną dziewczyną, chętną do pomocy bez niczego w zamian, tyle, że mało osób o tym wie. Mimo swojego żywiołowego charakteru Elanie jest romantyczką, taką ukrytą w głębi siebie, a chłopak który będzie jednocześnie żywiołowy, wesoły, pomysłowy i będzie dżentelmenem - podbije jej serce. Kiedy dochodzi do poważnych rozmów Elanie zamyka się w sobie, a raczej bardziej 'otwiera; i jest jeszcze bardziej wesoła, bardziej narwana, czasami wręcz nie do zniesienia.

11. Wygląd: (Kerti P. klik ) Zazwyczaj nie przejmuje się swoim wyglądem i tego jak go odbierają inni, ale nie jest niechlujna. Często wychodzi na to, że te 'niedbanie' przynosi całkiem miłe dla oka efekty. Ma średniej długości włosy o kolorze platynowego blondu, które zazwyczaj spina w kitkę lub koka. Ma błękitne, wyraziste oczy okolone długimi rzęsami. Jest raczej drobną kobietką o filigranowych kształtach. Kiedy mówi delikatnie gestykuluje, no a kiedy jest wzburzona lub podekscytowana trochę bardziej. Można powiedzieć, że wygląda naprawdę przyjaźnie, gdyż na jej twarzy praktycznie cały czas widnieje szeroki uśmiech.

12. Historia: Historia Elanie nie należy do bardzo ciekawych i niebywale interesujących. Dziewczyna urodziła się 22 lipca, nie posiadała starszego rodzeństwa i co się wkrótce okazało, młodszego również nie. W sumie nigdy nie tęskniła za posiadaniem brata lub siostry. Wychowuje ją tylko matka, która jak do tej pory nie powiedziała panience Little o jej ojcu nic oprócz tego, że był czarodziejem. Kiedy Little była mała trochę brakowało jej tatusiowego ramienia, ale nie narzekała. Elanie ma bardzo przyjazne podejście względem mugoli, gdyż najlepsza przyjaciółka jej matki jest osobą niemagiczną. Przed rozpoczęciem nauki w Hogwarcie strasznie rozpaczała, kiedy okazało się, że do Zamku może zabrać tylko jedno zwierzę, a miała ich całą gromadkę. W końcu, chcąc nie chcąc, zdecydowała się na Figaro - swojego czarno-białego szczurka. Jak już przed chwilą zostało powiedziane, Elanie uwielbiała zwierzęta i była w siódmym, a nawet ósmym niebie kiedy zaczęła, na trzecim roku, uczyć się Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami. Z innych przedmiotów też nie miała problemów, od zawsze była inteligentna. Z powodu swojej żywiołowości nie brakuje jej przyjaciół, lub kogoś do towarzystwa. Chociaż jakiś wróg też się znajdzie. Ale musi to być okropny smutas.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Ravenclaw - 17
Hufflepuff - 14
Gryffindor - 10
Slytherin - 6
avatar
Elanie Little

Liczba postów : 33
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 01/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach