Clayton Hawkins

Go down

Clayton Hawkins

Pisanie by Clay Hawkins on Sob Gru 11 2010, 23:52

1. Imię (imiona): Clayton
2. Nazwisko: Hawkins
3. Data urodzenia, wiek: 13 marzec 2005 rok
4. Dom: Slytherin
5. Klasa*: siódma
6. Czystość krwi: 3/4
7. Miejsce zamieszkania: Londyn
8. Status majątkowy: biedny

9. Rodzina:
O rodzinie Hawkins można powiedzieć wiele, a najlepiej nic nie mówić. Gdy Clay był małym chłopcem jego ojca zamknięto w Azkabanie. Za walkę po stronie Ciemnego Pana. Sam chłopak nie pamięta momentu w swoim życiu od którego ojca po prostu nie było. Henry H. jest postacią owianą tajemnicą, na pewien sposób w domu rodzinnym podniesiony do rangi świętego, męczennika za przekonania, człowieka który poświęcił rodzinę i spokojne życie na pensji z Ministerstwa Magii w zamian za 'tępienie mugoli'.
Jego żona córka mugolki i czarodzieja czystej krwi próbuje od dawien dawna pogodzić się z rolą samotnej matki, kobiety opuszczonej przez męża, ale na niewiele jej się to zdało. Obecnie zamknęli ją w szpitalu dla obłąkanych. Jedyny syn nigdy jej nie odwiedza, mimo że od momentu gdy ją tam ulokowano minęły dwa lata z hakiem.
Claytona wychowuje babcia, mugolka, u której chcąc nie chcąc spędza wakacje i bardzo mu się to nie podoba. Nie tylko dlatego że jest niemagiczna, ale także dlatego że jest po prostu biedna. Chłopak czuje do niej odrazę i nie próbuje nawet odnaleźć nici porozumienia ze starszą kobietą.

10. Charakter:
Od zawsze cierpiał na syndrom gorszego dziecka, który nie może się z tym pogodzić i któremu bardzo się to nie podoba. Dlatego na każdym kroku próbuje dowieść jaki jest wspaniały i jak bardzo niefajnie jest z nim zadrzeć. Chłopak który w niezwykle krótkim czasie musiał sie usamodzielnić robi wszystko po swojemu i tak jak mu się podoba. Nie lubi liczyć na innych.
Jest też skryty, nie mówi o sobie bo nie odczuwa potrzeby dzielenia się swoimi przeżyciami z innymi. Nie opowiada o ojcu, matce czy o tym że musi mieszkać z mugolką. Uważa to za temat tabu, który jest znany tylko jemu. Co za tym idzie - bardzo często kłamie, tak po prostu rozmija się z prawdą nie mówiąc tego co na serio czuje i myśli na rzecz jakichś ciekawych historyjek.
To że jest skryty nie wyklucza tego że jest osobą głośną, żywiołową. Stwarza pozory człowieka który wie czego chce, robi co chce, kogoś kto ma własne zdanie i potrafi je głośno powiedzieć. Całkiem możliwe że czasami może wyglądać na kogoś komu najzupełniej w świecie "wszystko wisi".
Ogółem jest człowiekiem pełnym pozorów, lubiącym tworzyć nowe historyjki na swój temat, a z drugiej strony kimś kto za nic w świecie nie przyzna się do tej "strasznej" prawdy o sobie.
Za czasów gdy jeszcze żył z matką, musiał wysłuchiwać opowieści o swoim wspaniałym ojcu. Pani Hawkins za wszelką cenę chciała aby jej syn wyrósł na klona swojego ojca, dlatego całymi dniami i nocami potrafiła mówić z nabożnością w głosie tylko o tym jak wspaniałym człowiekiem był Pan Hawkins. W jakimś stopniu odcisnęło się to na chłopaku, gdyż ten tak najzwyczajniej w świecie zaczął myśleć że to kim był jego ojciec jest niesamowicie pociągające i w pewien sposób fascynujące. Całkiem możliwe że właśnie przez to odczuwa agresję w stosunku do babci.
Najchętniej otaczałby się ludźmi o podobnych poglądach, takich którzy nie wciskają nosa w nieswoje sprawy, nie zadają setek pytań lub nie chcą udzielać na każdym kroku pomocy. To byłoby dla niego najlepsze, w końcu sam nie jest wścibski, ani nie narzuca się z głupimi radami czy też dobrymi chęciami.

11. Wygląd:
Wysoki, ciemnowłosy chłopak, bez cech szczególnych cech, niczym się nie wyróżnia. Ot zwykły chłopiec o zwykłym typie urody. Ciemne, gęste włosy, lekko kręcone, które niedbale opadają na oczy i zwykle pozostają w nieładzie. Ciemne oczy które są duże. Chudy, zero jakiegokolwiek umięśnienia, raczej wszystkie ciuchy na nim wiszą, a żeby nie było widać że wygląda na niedożywionego ukrywa to wszystko pod szerokimi koszulami.

12. Historia:
Jak już było wcześniej napisane, jego ojciec trafił do Azkabanu gdy chłopak był młody, matka nie potrafiła sobie z tym poradzić i dwa lata temu dla jej własnego bezpieczeństwa ulokowano ją w szpitalu. Chłopak od dwóch lat na wakacje przyjeżdża do babci, której nie znosi, a jego obecny adres korespondencyjny to jakaś mugolska ulica w Londynie, która wygląda jak rodem ze slumsów. Bo babcia jest biedna. Ogółem wszystko można podzielić na trzy etapy; 1. przed Hogwartem, 2. przed zabraniem matki 3. po przeniesieniu się do babci. Poza tym nic ciekawego w jego życiu nie było. Ot takie zwykła egzystencja.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Slytherin - 17
Gryffindor - 11
Ravenclaw - 6
Hufflepuff - 3
avatar
Clay Hawkins

Liczba postów : 29
Dołaczył : 11/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach