Jake Anderson

Go down

Jake Anderson

Pisanie by Jake Anderson on Wto Gru 14 2010, 19:16

1. Imię (imiona): Jake
2. Nazwisko: Anderson
3. Data urodzenia, wiek: 18-04-2006
4. Dom: Hufflepuff;
5. Klasa*: VI
6. Czystość krwi: mugolska, żaden z rodziców nie miał kontaktów z magią
7. Miejsce zamieszkania: Londyn
8. Status majątkowy: przeciętny;

9. Rodzina: Matka - Kate - pracuje w sklepie, Ojciec - Keith - zaginiony, ma aktualnie 5 sióstr - Elisabeth, Emily, Carolyn, Julie, Sophie. Jest jedynym dzieckiem ze zdolnościami magicznymi.

10. Charakter: Jake jest ambitnym chłopakiem, stara się być twardy jednak gdy komuś dzieje się krzywda, lub ma jakieś problemy staje się wrażliwą osobą co bardzo mu w życiu pomaga. Dąży do celu i stara się motywować osoby wokół niego nawet gdy sytuacja jest beznadziejna. Nie lubi okazywać bólu jednak gdy ten jest zbyt silny przyznaje się do niego. Lubi zarażać osoby wokół siebie dobrym humorem i to jego hobby. Zanim udał się do Hogwartu a także gdy tylko może wrócić do domu towarzyszy swoim znajomym na kutrze Northwestern poławiającym kraby na Morzu Beringa i to stąd bierze się główny zarobek jego rodziny. Jest to jego pasja i ulubione zajęcie. Właśnie dla niej żyje, po stracie siostry i zaginięciu ojca robi wszystko by Ci mieli jak najlepiej. Poza tym lubi jeździć na deskorolce. Chociaż w jego rodzinie brakuje ojca jest człowiekiem kompetentnym i rozważnym. Jest pracowitym człowiekiem chociaż wielu na pierwszym rzut oka uważa, że nie nadaje się on do innej pracy niż za biurkiem. Oczywiście gdy tylko znajdzie chwilę wolnego uwielbia położyć się w spokoju na trawie i wpatrywać się w niebo tracąc kontakt z rzeczywistością. Wieczorem lubi sobie poczytać książki, głównie są one związane z magią, a najbardziej interesują go te z quidditchem. Pragnie poznać wszystko w tych tematach dogłębnie, ponieważ nie miał nigdy z tym do czynienia co wzbudza u niego dodatkowe zainteresowanie.

11. Wygląd: Zdjęcie Krótkie włosy Długie włosy Podczas spaceru przed rejsem - Jake Anderson - Chłopak o przeciętnej budowie, mający około 190 centymetrów wzrostu. Ma średniej długości gęste błąd włosy, które w niecodzienny sposób stara się układać przed uszami. Pod wpływem wody przyklejają się w dziwny sposób przez co wygląda jakby ubyło mu ich. Włosy ścina zawsze dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego a następnie w czasie ferii świątecznych. Przez resztę czasu "zarasta". Uwielbia chodzić w czapce z daszkiem i gdy tylko ma okazję trudno go bez niej zauważyć. Mimo przeciętnych walorów z niewiadomych w każdym tłumie da się go zauważyć. Blizna po ranie kłutej nad lewym przegłubem (miejsce mniej więcej pod nadgarstkiem dla tych, którzy mogą nie wiedzieć). Wygląda dość staro jak na swój wiek, być może to przez ciężką pracę na morzu.

12. Historia: Jake urodził się w Anacortes w stanie Waszyngton. Od dziecka dorastał wśród dziewczyn tak więc z łatwością mu się z nimi rozmawia. W wieku 7 lat przeniósł się do Londynu ze względu na lepsze warunki pracy dla ojca. Nie sprawiał większych problemów rodzicom, czasami zdarzały mu się małe wybryki jednak były one prawie niezauważalne, robił to aby oderwać się na parę chwil od sióstr. W wieku 9 lat dokładnie 6 stycznia młody chłopak przeżył swój pierwszy wielki szok w życiu. Jego ojciec wyruszył do pracy jednak już nie wrócił. Poszukiwania trwały do 28 dnia tego samego miesiąca gdy policja oznajmiła, że mimo znalezionego samochodu nie ma sensu dalej szukać. Zmieniło to całe jego postępowanie. Zrozpaczony Jake podjął swoją pierwszą poważną decyzję w życiu. Postanowił skontaktować się z wujem, który pracował na kutrze poławiającym kraby na Morzu Beringa pomiędzy Azją a Ameryką Północną. Chris - bo tak miał na imię postanowił zaryzykować i dogadał się z szyprem aby ten przyjął Jake'a na staż mimo dużo zbyt młodego wieku jak na tą pracę. Od pierwszego dnia chłopak wyciskał z siebie siódme poty i już wkrótce zdobył zaufanie wśród załogi. Od tamtej pory przy każdej okazji młodzieniec wyruszał na rejsy razem z załogą Northwestern, chociaż większość pensji otrzymywał jego wuj, przekazując ją rodzinie. Pewnego dnia gdy wrócił do domu otrzymał list z Hogwartu informujący go iż jest czarodziejem i niedługo przybędzie ktoś aby poinstruować jego rodzinę. Na początku był w szoku jednak z biegiem czasu oswajał się z myślą, że na świecie dzieją się tak różne rzeczy, że nawet coś takiego może być możliwe. Na morzu Jake nauczył się wielu rzeczy jednak tylko jedna dała mu naprawdę do myślenia, na kutrze ludzie stawiali wszystko ponad zdrowie swoich kompanów, nawet własne zdrowie, zaczął stosować tą samą zasadę co jak się okazało opłaca się w trudnych sytuacjach. W wieku 13 lat w czasie wakacji chłopak znów wyruszył na morze co okupił nie lada kontuzją. Podczas uderzenia jednej z fal nadział się na nóż, który przebił mu rękę nad lewym przegłubem. Jake nie mógł ruszać nadgarstkiem jednak mimo wszystko starał się wykonywać pracę lewą ręką. Rok później natomiast w czasie połowów zmarła mu siostra, była chora i sparaliżowana. Kochał ją nad życie przez co postanowił wrócić co załoga przyjęła ze zrozumieniem nie zatrudniając na jego miejsce nikogo innego. Gdy jeszcze tego samego lata dołączył do ekipy zmarł jego bliski przyjaciel, szyper znajomego kutra w którym pracował przez pewnie czas Phill. Jake wziął udział w paradzie na jego cześć razem z dwoma synami dużo starszego kompana. Od tamtej pory w jego życiu wiele się nie zmienia, co wakacje stara się zarobić coś na morzu dla rodziny a przy okazji szukać ojca choć już nikt poza nim nie ma nadziei na jego odnalezienie. W Hogwarcie najbardziej zainteresował go Quidditch gdzie chciałby się udzielać.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Hufflepuff - 13
Ravenclaw - 12
Gryffindor - 10
Slytherin - 7


Ostatnio zmieniony przez Jake Anderson dnia Sro Gru 22 2010, 18:53, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Jake Anderson

Liczba postów : 2
Czystość krwi : mugolska
Klasa : VI
Dołaczył : 14/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach