Lloyd Ashton

Go down

Lloyd Ashton

Pisanie by Lloyd Ashton on Wto Gru 14 2010, 22:09

1. Imię (imiona): Lloyd Millard
2. Nazwisko: Ashton
3. Data urodzenia, wiek: 17 czerwca 2006; 16 lat
4. Dom: Hufflepuff
5. Klasa: VI
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Anglia
8. Status majątkowy: majętny

9. Rodzina:
- ojciec Lawrence Ashton - czarodziej czystej krwi, pracujący w Ministerstwie Magii (biuro dezinformacji). Dawniej sługa ciemnego pana, wilkołak. Hołduje tradycji, bardzo chłodny i zasadniczy osobnik, mało przyjemny w obejściu. W synu widzi spadkobiercę całego dorobku rodu Ashton, wymaga więc od niego bardzo wiele i bywa niezwykle surowy.
- matka Astralla Ashton z domu Howkins, pracuje jako redaktor dla Proroka Codziennego. Kobieta dość dziwna, nieco zamknięta w sobie. Lubi różne dziwactwa, co zresztą przekazała w genach synowi. Mało asertywna czy pewna siebie, całkowicie podporządkowana mężowi. Nigdy nie okazywała dzieciom zbyt wiele uwagi, czasem tylko trochę córkom. Wychowanie Lloyda pozostawiła całkowicie w gestii męża.
- dwie siostry, bez szczegółów bo może z czasem poszukam

10. Charakter:
Bez owijania w bawełnę - Lloyd to człowiek rozrywkowy i basta. Nie lubi się nudzić, siedzieć cicho i słuchać innych. Aktywność to jego główna cecha. Byłoby cudownie, jakby przeznaczył ją na coś pożytecznego. No ale nie bądźmy naiwni. Szlajanie się po zamku, nielegalne wypady, robienie rzeczy o których nie mówi się głośno... Panicz Ashton lubuje się w tym wszystkim. Jednocześnie jednak jest człowiekiem sensownym i inteligentnym, jak przystało na kogoś z jego urodzeniem i nazwiskiem. Ashton to w końcu nie byle co, jak od drugiego roku życia powtarzał mu jego nadpobudliwy ojciec.
Pomimo wielu wad, chłopak ma też parę dobrych cech. Kiedy nie chodzi o łamanie regulaminu i nielegalne imprezy, w których namiętnie bierze udział (o ile ich akurat nie organizuje), okazuje się być całkiem sensownym, pracowitym młodym człowiekiem. Kusi go to, co zakazane lub trudniejsze od zdobycia, do rzeczy łatwych nie przywiązuje się nijak. Tak samo ma z kobietami - nie pogardzi takimi na jedną noc, jednak nie widzi w nich niczego fascynującego czy godnego uwagi. Panicz Ashton w końcu zwraca uwagę tylko na to, co najlepsze.
Można uznać więc, że jest to jego motorek napędowy - do działania mobilizuje go fakt, że coś jest trudne do osiągnięcia. Im trudniejsze, tym bardziej jest w stanie się zaangażować, tym większa też dla niego satysfakcja. Hobby? Poza sięganiem po wszystko, co zakazane, Lloyd lubi dobrą muzykę, głośne imprezy i literaturę, co być może jest dość zaskakujące w jego przypadku.
Umiejętności ma szerokie, przy czym wiele z nich jest dość płytkich. Czarna magia, którą namiętnie wciskał mu do głowy ojciec, gra na gitarze, choć może nie jakoś mistrzowsko, przepada za szachami czarodziejów i innymi grami logicznymi, chętnie pracuje przy magicznych stworzeniach. Nie lubi natomiast Quidditcha, a każde oderwanie się na miotle od ziemi jawi mu się niemal sadystyczną karą.

11. Wygląd: Dość wysoki, szczupły chłopak o ciemnych, przydługawych włosach, wiecznie rozpuszczonych. Wąskie, głęboko osadzone ciemne oczy patrzą bystro i z jakąś wewnętrzną ironią, jakby świat dookoła był dla Lloyda tylko zabawką. Brwi wyraziste i ciemne, zagięte przy końcach, nadają jego twarzy nieco agresywny wyraz. Rysy twarzy też ma dość ostre, poza tym jest raczej opalony, zadbany. Na brodzie delikatny, ciemny zarost. Umięśniony, ale i bez przesady, bo na ćwiczenia poświęca nie za dużo czasu. Prosty, nieco zadarty nos, szlachetne rysy - czysta krew wybitnie się w nim objawia. Usta chłopaka są dość pełne, bardzo jasne, czasem rozchodzą się w uśmiechu, czasem przybierają minę wyraźnego niezadowolenia - chłopak nie przywykł do ukrywania swoich emocji, nigdy też nie widział ku temu większego powodu.
Chłopak posiada długie, smukłe palce, kojarzące się bardziej z artystą. Skórę pokrytą paroma pieprzykami, na ogół jednak jest gładka i jednolita. Gestykulacja żywa i zawsze adekwatna do jego nastroju, jeśli jednak chce, potrafi nawet tym ruchom nadać charakter dostojeństwa.
Na co dzień zaś nosi ciemne szaty, glany i różne tam przypinki - kiedy zaś nikt ważny nie patrzy - porwane w kolanach dżinsy i koszulki z nadrukami zespołów. W uchu ma dwa kolczyki, na placach wielki tatuaż przedstawiający księżyc opleciony kolczastymi pnączami.
Na pytanie, czy chłopak rzuca się w oczy, odpowiedź brzmi tak. Zdecydowanie. Ma styl bycia sprawiający, że nawet ubrany w najbardziej przeciętne ubranie, nadal ściąga na siebie spojrzenia innych.

12. Historia:
Zacznijmy od tego, że Lloyd miał przerypane. I to nie tak troszkę, ale na całej linii. Sęk nie w tym, że urodził się w starym, czarodziejskim rodzie. Coś takiego jakoś by przeżył, zwłaszcza, że wiąże się to z dość ciekawym majątkiem i najlepszymi warunkami magicznymi. Tak się jednak złożyło, że jego ojciec od zawsze czuł wysoki pociąg do tego, co zakazane. W swoich młodzieńczych latach przyłączył się więc do rewolucji czynionej przez Sami-Wiecie-Kogo, co nawet można by mu było wybaczyć. Gorszy był jednak fakt, że koniecznie chciał widzieć w potomku kontynuatora tego mrocznego planu. Naturalnie Lloydowi nie uśmiechało się to w żadnym wypadku. Lubił wszystko zawsze robić po swojemu, bo i miał to właściwie we krwi. Skutkowało to więc niezliczonymi awanturami, kłótniami, czasami nawet bójkami. Nie da się także zliczyć, jak wiele razy pan Lawrence oznajmiał synowi, iż go wydziedzicza. Na razie jednak objawia się to wyłącznie w żenująco niskim kieszonkowym, jakie przeznacza Lloydowi. Chłopak ma więc prosty plan na życie - skończyć szkołę, znaleźć sobie robotę - najlepiej jak najdalej od ojca - i rozpocząć własne życie, niezależne i wolne. Tylko na zmianę nazwiska nie mógłby się zdecydować. W końcu kto nie przejąłby się kimś, kto przedstawiłby się jako jeden z Ashtonów?

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Slytherin - 17
Hufflepuff - 11
Ravenclaw - 6
Gryffindor - 3


Ostatnio zmieniony przez Lloyd Ashton dnia Sro Gru 15 2010, 14:02, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Lloyd Ashton
Prefekt

Liczba postów : 50
Czystość krwi : czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 14/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach