Miles Orpheus Rhymes

Go down

Miles Orpheus Rhymes

Pisanie by Miles Rhymes on Czw Gru 23 2010, 22:32

1. Imię (imiona): Miles Orpheus
2. Nazwisko: Rhymes
3. Data urodzenia, wiek: 29.06.2007, 15 lat
4. Dom: Gryffindor
5. Klasa: V
6. Czystość krwi: Mugolska
7. Miejsce zamieszkania: Bristol
8. Status majątkowy: Ubogi

9. Rodzina: Rodzina państwa Rhymes prowadzi niewielką piekarnię na przedmieściach Bristolu. Interes po ojcu parę lat temu przejął Daniel, ojciec Milesa. W prowadzeniu firmy pomaga mu natomiast żona Sophie, która z wykształcenia jest księgową. Swój wkład ma również starszy brat Joshua. W przyszłości to właśnie on odziedziczy piekarnię. Aktualnie chłopak studiuje na lokalnej uczelni.

10. Charakter: Miles, to zabawny typ. Lubi błaznować i potrafi śmiać się z samego siebie. Posiada ten potrzebny dystans, który tylko urozmaica jego poczucie humoru. Często żartuje też z własnych wad lub problemów, ponieważ w taki sposób radzi sobie z kłopotami. Chłopak naprawdę nie wie, kiedy utrzymać powagę. Czasami z tego powodu ciężko się z nim rozmawia, jednak intencje zawsze ma dobre. Wszystko nadrabia niesamowitą zdolnością do pocieszania ludzi. Akurat to zawsze świetnie mu wychodzi. Miles to dobry dzieciak, chętnie pomaga. Trzeba tylko uważać, bo to ryzykant. Zdarza mu się postawić wszystko na jedną kartę, ale najczęściej ma farta i wychodzi z tego cało. Każda porażka jest dla Rhymes'a kolejną porcją motywacji. On nie ma w zwyczaju się poddawać, to uparciuch. Nie tylko uparciuch, również pasjonat. Miles we wszystko co robi, wkłada całe serce. Chyba dlatego tak dobry z niego przyjaciel. Brunet ceni sobie bliskie osoby, jednak ogólnie jest osobą bardzo towarzyską. Lubi otaczać się ludźmi, to też ma sporo znajomych. Nie oszukujmy się, nie trudno go polubić. Chociaż bywa drażniący, nie można się na niego gniewać. Wystarczy jeden, szeroki i rozbrajający uśmiech. Swoje błędy chłopak szybko naprawia lub przynajmniej stara się to zrobić. Trzeba mu też przyznać, że popełnia je dość często. No tak, nie jest ideałem. Miles znany jest głównie ze swojego roztrzepania i zamiłowania do słodyczy. To niespokojny duch, który nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu, "żywe srebro" jak nazywa go babcia.

11. Wygląd: [Adam Sevani]
Na pierwszy rzut oka, to tylko kędzierzawy chudzielec. Taki opis odbiega nieco od prawdy. Otóż pod swoimi kolorowymi ciuchami Miles ukrywa wysportowaną sylwetkę. Jest szczupły i średniego wzrostu. Na głowie od wielu lat hoduje charakterystyczną burzę czekoladowych sprężynek, które jednak często skrywa pod różnego rodzaju czapkami. Choć dziewczyny marzą, aby zatopić w tej czuprynie swoje szczupłe paluszki, to niewiele ma taki przywilej. Chłopak za tym nie przepada. Jego ciemne oczy, gęste rzęsy i śniada karnacja wieńczą dzieło. Miles ma bardzo ciepłe i wesołe spojrzenie. Poza tym słynny jest też jego szeroki uśmiech, ponieważ szczerzy się dość często.

12. Historia: Historia życia dziecka mugoli przeważnie nie jest zbyt ciekawa i losy młodego Rhymes'a pod tym względem nie stanowią wyjątku. Miles urodził się jako drugi, najmłodszy syn państwa Daniela oraz Sophie Rhymes'ów. Choć był w planach, to jednak sprawił niespodziankę swojemu starszemu o 4 lata bratu Joshui. To w jego towarzystwie przyszło mu się wychować. Pierwsze przejawy magicznych zdolności bruneta zostały zignorowane, jak to często bywa w takich przypadkach. Miles trafił najpierw do normalnej podstawówki, potem do publicznego high school, gdzie uczęszczać miał okazję tylko kilka lat. Chociaż nigdy nie czuł się specjalnie wyjątkowy, to jednak coś przeczuwał. Gdy jako 11-letni już chłopak zastał na parapecie swojego okna puchatą sowę, wiedział, iż nadeszła chwila prawdy. Rodzina zbyt długo nie musiała czekać. Nie dalej jak 20 minut później na progu domu zjawił się dziwnie wyglądający mężczyzna, który wyjaśnił wszelkie szczegóły. Trudno powiedzieć, co w tamtej chwili czuł Miles. Prawda o jego 'zdolnościach' spadła na niego dość niespodziewanie. Z początku nie uśmiechało mu się opuszczanie rodziców oraz brata, ale ostatecznie podjął decyzję, że chce spróbować nauki w Hogwarcie. No i tak już zostało. Minęły kolejne 4 lata i wszyscy przywykli do posiadania w swojej rodzinie czarodzieja. Nawet Joshua przestał z czasem zazdrościć swojemu młodszemu braciszkowi.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Gryffindor - 15
Hufflepuff - 10
Ravenclaw - 9
Slytherin - 9
avatar
Miles Rhymes

Liczba postów : 30
Wiek : 23
Czystość krwi : Mugolska
Klasa : V
Dołaczył : 23/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach