Liv Thorshavn

Go down

Liv Thorshavn

Pisanie by Liv Thorshavn on Pią Gru 24 2010, 16:04

1. Imię (imiona): Liv Malin Lisabeth
2. Nazwisko: Thorshavn
3. Data urodzenia, wiek: 1 kwietnia 2005
4. Dom: Gryffindor
5. Klasa: VII
6. Czystość krwi: 3/4
7. Miejsce zamieszkania: Wyspy Owcze, Dania
8. Status majątkowy: Majętna

9. Rodzina: Liv postała tylko stara, zwariowana ciotka Lisabeth z którą mieszka na małej duńskiej wyspie.

10. Charakter: Zabawna dziewczyna, nie można temu zaprzeczyć. Często wpada na wyjątkowo szalone i zwykle równie głupie pomysły. A kiedy już jakiś przyjdzie jej do głowy, odwiedzenie jej od niego graniczy wręcz z cudem. Jest szczera do bólu, nigdy nie ukrywa tego co o kimś myśli niezależnie od tego czy mówi o znienawidzonym uczniu, nauczycielu, czy też o najlepszym przyjacielu. Nie potrafi ugryźć się w język, przez co często zarabia szlabany i zyskuje nowych wrogów. A potrafi być wredna, nie ma co. Zdarza jej się rzucić jakąś ironią, ale nie w celu obrażenia kogoś, o nie! Ona po prostu ma taki sposób bycia. Mówi się, że odwaga jest szaleństwem, ale najpiękniejszym jego rodzajem. Jest też cechą panny T. I to wyjątkowo wybijającą się - a wręcz podstawową. Gdyby tak nie było nie mogłaby z taką łatwością wytknąć komuś jego najbardziej wstydliwych cech. Warto się jednak czasem zastanowić, czy owa odwaga nie jest po prostu bezczelnością z ładną etykietką. Liv ma do siebie jeszcze coś. Zauroczenie. Trzeba przyznać, że nie trudno wpaść jej w oko. Choć może nie do końca w oko, ponieważ dziewczyna nie patrzy raczej na "opakowanie" człowieka, ale na jego charakter. I najczęściej odnosi się wrażenie, że dziewczyna ma nierówno pod kopułą. Obiektami jej westchnień stają się bowiem mężczyźni o dość... specyficznym usposobieniu. Patrzący na wszystkich z góry, raczący wrednym komentarzem i niebezpieczny to zdecydowanie jej typ. Liv ma lekkiego bzika i nie raz zostaje przyłapana na tym, że gada sama do siebie. Znaczy sama ze sobą. Szalona dziewczyna.

11. Wygląd:
Eva Green
To wysoka dziewczyna która nie raz się garbi. Czy to stoi i czy to idzie, bez różnicy. Stara się jednak trzymać prosto. Rysy twarzy same wskazują na pewną nienormalność ale zapewne znajdzie się ktoś kto powie, że Liv jest ładną dziewczyną. W końcu ma cudne czarne włosy (i to naturalne), duże szare oczy w ciemnej obwódce długich, gęstych czarnych rzęs...Należy do tych szczupłych uczennic, które jak się uprzeć można podwiązać pod miano "chudzielce".
12. Historia: Liv straciła rodziców w wieku 7 lat, co przyjęła całkiem normalnie. Nie było płaczu ani pytań "Gdzie mamusia, tatuś?". Przechodziła z rąk do rąk aż trafiła do starej ciotki, siostry ojca dziewczynki. Kobieta jak dotąd mieszkała samotnie w domku na Wyspach Owczych pławiąc się w swoich nieużywanych pieniądzach. Przyjęła bratanice gorąco i zaczęła jej udzielać zwariowanych rad w stylu " Jutro będzie burza, rozpruj lepiej ten zielony sweter". Liv i Lisabeth bardzo szybko znalazły wspólny język i bardzo się pokochały. Tańce przy ognisku albo świetle księżyca, upicie się winem albo bieganie po plaży nago...Ciotka nie była zbytnio zadowolona, że bratanica wyjeżdża do Hogwartu ale zrozumiała, że dziewczyna potrzebuje trochę świeżego powietrza.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Gryffindor - 13
Hufflepuff - 11
Ravenclaw - 11
Slytherin - 8
avatar
Liv Thorshavn

Liczba postów : 34
Czystość krwi : 3/4
Klasa : VII
Dołaczył : 24/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach