Riley Baker

Go down

Riley Baker

Pisanie by Riley Baker on Sob Gru 25 2010, 23:21

1. Imię (imiona): Riley
2. Nazwisko: Baker
3. Data urodzenia, wiek: 06.06.2005, 17 lat
4. Dom: Ravenclaw
5. Klasa*: VII
6. Czystość krwi: pół na pół
7. Miejsce zamieszkania: Liverpool
8. Status majątkowy: zamożny

9. Rodzina:
Trevor Baker - czarodziej czystej krwi. Niedawno wyszedł z Hogwartu i prowadził życie godne kogo kto miał następnego dnia umrzeć. Nie przejmował sie używkami, alkoholem czy seksem bez zabezpieczeń. I właśnie tak się pojawił jego pierworodny syn, Riley. O jego istnieniu dowiedział się dopiero gdy chłopak miał cztery lata. Wrócił jednak do dziewczyny z którą spłodził dziecko i od tamtej pory żyją ze sobą, bo sie w niej zakochał. Pracuje w kawiarence jako kierownik i cały czas pnie się w górę. Wszyscy mówi, że Riley jest jak tata z lat młodości, lecz tylko z charakteru.
Margaret Baker - mugolka z którą Trevor przespał się na jednej z imprez. Wyniknął z tego Riley. Mimo wszystko kobieta nawet przez chwile nie myślała o tym żeby pozbyć się dziecka, albo usunąć ciążę. Kiedy urodziła chłopaka miała 18 lat, więc była młoda. Przez cztery lata radziła sobie sama póki chłopiec nie zaczął wykazywać drobnych zdolności magicznych. Wtedy od razu skontaktowała się z Trevorem. Jest naprawdę piękną kobieta o długich blond lokach i filigranowej urodzie. Po niej chłopak odziedziczył charakter i panowanie nad sobą. Pracuje jako sekretarka w biurze jednej z większych firm w Liverpoolu. Robi to jednak bardziej dla zabawy, bo Trevor zarabia wystarczająco dużo.
Penelope Devin - matka Margaret a równocześnie babka Riley`a. Jedyna babka która jeszcze żyje. Jest dobroduszną starsza osobą. Na samym początku kiedy dowiedziała się o ciąży córki była wściekła. Jednak nawet na chwile się od niej nie odsunęła i otoczyła wnuka tak miłością na jaką ją było tylko stać. Nie może jednak ścierpieć Trevora, ale to jest mniej ważne. Zwykle go po prostu ignoruje.

10. Charakter:
Jest jedna rzecz z tych bardziej widocznych które ma wspólne z obojgiem rodziców. Uwielbia wszelkiego rodzaju imprezy, głównie ze względu na to że zawsze na nich jest mnóstwo ludzi. A u niego ludzie oznaczają ogólnie radość. Lubił się otaczać innymi istotami ludzkimi ze względu na to, że zawsze był towarzyskim dzieckiem. Problem zaczyna sie wtedy kiedy jego bliżsi znajomi czy przyjaciele gadaj z innymi przy nim. Jest ogromnym zazdrośnikiem, co dla niego jest naprawdę uciążliwe. Często sobie wmawia, że nie ma powodów do zazdrości, ale nic nie może poradzić na to co czuje i na wzbierającą w nim wściekłość. Zwykle wtedy robił aferę o nic, albo zwyczajnie wychodził i nie odzywał się do danej osoby póki mu nie przeszło. Wtedy zwykle jednak przepraszał i błagał o wybaczenie, chyba że wiedział ze zazdrość miała podstawy. Pamiętał też wszystkie rzeczy które ktoś mu zrobił. I te dobre i te złe, co mogło być wada ale tez zaletą, gdyż lubił odwdzięczać się za takie sprawy. Kiedy ktoś zrobił dla niego coś dobrego on sie odwdzięczał tym samym i odwrotnie. Dużo również myślał o swojej przyszłości i nauce. Nie żeby lubił siedzieć nad książkami dzień i noc, ale nie zawalał przedmiotów z głupich powodów. Chciał zostać Amnezjatorem i potrafił naprawdę wiele zrobić aby osiągnąć swój cel. Był naprawdę mądrym i ambitnym dzieckiem. Od piaskownicy jak budowa tunele to musiały być odpowiednio zrobione żeby się nie zapały. Szybko nauczył sie liczyć i czytać. A na każdej wycieczce czy podróży brał ze sobą książkę i czytał. Riley jak na swoje szesnaście lat był odpowiedzialny. Umiał sie zatroszczyć o innych, ale także o siebie. Lubił też dawać prezenty, nawet takiego głupiego cukierka za uśmiech. Po prostu lubił takie rzeczy i nie chciał sie zmieniać.

11. Wygląd:
Każdy ma jakieś cechy charakterystyczne w swoim wyglądzie, które go wyróżnią spośród tłumów. Riley z pewnością także posiada, nawet nie jedną, lecz na pierwszy rzut oka co widać, to szczery, choć nie zawsze musi ogarniać pół twarzy uśmiech. Dodatkowo jest wystarczająco wysoki, żeby nie nadwyrężać zbyt często stóp i nie podnosić sie na palce w tłumie. Ciemno brązowe oczy, w których często widać optymistyczne błyski ciekawości otoczenia idealnie współgrają z tego samego koloru włosami idealnej długości, aby od czasu do czasu je zmierzwić w artystycznym nieładzie.
Co do ogólnej budowy nastolatka, to nie wyróżnia się w tym punkcie akurat jakoś specjalnie. Szczupły, lecz wysportowany, co zawdzięcza dość częstym biegom po błoniach, po prostu dla przyjemności. Ubiera się na luzie, kiedy trzeba oczywiście mundurek, ale kiedy ma wolne od razu przebiera się w swoje ciuchy. Zwykle to są ciemne jeansy, bluzy i sportowe buty.


12. Historia:
Urodził się w upalny dzień czerwca. Od samego początku był głośnym dzieckiem, bo chyba pół szpitala słyszało jak się darł kiedy wyszedł z brzucha mamusi. Szybko się jednak uspokoił, kiedy tylko Margaret wzięła synka na ręce i go przytuliła. Nie był jednak maminsynkiem, po prostu lubił kiedy czuł miłość matki. Od małego był rozpieszczany przez babcię z którą mieszkał przez pięć pierwszych lat swojego życia. Potem sie przeprowadził z mamą do Trevora, ojca który pojawił się w jego życiu rok wcześniej. Jak się potem okazało jego tata był czarodziejem i po nim chłopiec odziedziczył tego typu zdolności. Kiedy miał jedenaście lat pojechał do Hogwartu i tam zaczęła sie jego przygoda z nauką. Od razu spodobał mu si zamek i przedmioty które tam były wykładane. Zawsze był pilnym uczniem i tylko w czasie imprez i wolnego czasu od nauki dawał sobie trochę luzu. Co roku na wakacje wraca do rodziców. To samo w święta.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Ravenclaw - 17
Hufflepuff - 11
Gryffindor - 10
Slytherin - 7
avatar
Riley Baker

Liczba postów : 39
Dołaczył : 22/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach