Nathaniel Brown

Go down

Nathaniel Brown

Pisanie by Nathaniel Brown on Nie Gru 26 2010, 23:17

1. Imię (imiona): Nathaniel Regulus
2. Nazwisko: Brown
3. Data urodzenia, wiek: 19.03.2005, 17
4. Dom: Slytherin
5. Klasa: VII
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Manchester
8. Status majątkowy: zamożny

9. Rodzina: Duża. Są babcie i dziadkowie, do tego cała masa ciotek i wujków. Na całe szczęście spotyka się z nim tylko kilka razy w roku. Chociaż wcale nie jest to takie złe. Ojciec Nate’a, Travis popierał kiedyś Czarnego Pana, jednak na szczęście nie był zbyt zaangażowany w jego działalność. Po upadku Voldemorta ustatkował się i założył rodzinę z kobietą, którą kochał jeszcze od czasu szkoły. Szybko urodził im się syn, a następnie córka. Niestety , pani Brown zmarła przy drugim porodzie. Travis bardzo ciężko przeżył to wydarzenie, jednak ze względu na dzieci w miarę szybko się pozbierał. Teraz pracuje w Ministerstwie Magii, wszystkie swoje nadzieje i marzenia wiążąc ze swoim pierworodnym. Spotyka się z różnymi kobietami, jednak od śmierci żony z żadną jeszcze nie związał się na stałe. Siostra Nathaniela zawsze była oczkiem w głowie zarówno ojca, jak i starszego brata. Nate jest w stosunku do niej opiekuńczy, ale też bez przesady, stara się jej nie ograniczać, dlatego mają ze sobą dobry kontakt. Matki nie pamięta, jako iż kiedy zmarła chłopak miał zaledwie 2 lata. Nathaniel zawsze był dobrym dzieckiem, z którego ojciec był bardzo dumny.

10. Charakter: Jest chłopakiem dość zwyczajnym, choć mądrzejszym od większości jego rówieśników. Bywa nieco zamknięty w sobie, choć z reguły to chłopak wesoły i rozrywkowy. Jest bardzo wrażliwy, co rzadko okazuje. Potrafi być wyjątkowo troskliwy i opiekuńczy, co widać w relacji z młodszą siostrą, jednak tylko z nią. W stosunku do innych ludzi bywa bezwzględny i okrutny, a przede wszystkim obojętny. Oczywiście jeżeli są to jacyś niewiele znaczący dla niego ludzie. W stosunku do przyjaciół jest oddany. Nate w sumie nie jest nikim niezwykłym. W gruncie rzeczy to dobry chłopak, chociaż ma sporo wad. W szkole radzi sobie doskonale, choć na pewno nie jest pilnym uczniem. Jest na tyle inteligentny, że potrzebuje wręcz minimum czasu, aby opanować materiał i właśnie tyle temu poświęca. Jego ojciec zawsze był z niego niesamowicie dumny, co sprawiło, że chłopak ma o sobie dość wysokie mniemanie i często patrzy na innych z góry. Poza tym nie stroni od różnych używek, zawsze zachowując umiar. Umiar w tym wypadku polega na tym, że nie pije nie wiadomo jak często i nie przychodzi w stanie nietrzeźwym na zajęcia. Poza tym chłopak jest dobrze wychowany i ma duży szacunek do kobiet. Niby drobne gesty, choć tak mile widziane, jak np. przepuszczanie dziewczyny w drzwiach, czy odsuwanie im krzesła ma wpojone do tego stopnia, że pojawiają się nu niego jako zachowania automatyczne nad którymi wcale nie musi myśleć. Z ojcem, który go wychowywał miał zawsze bardzo dobry kontakt. Może to dlatego, że Travis pozwalał mu zawsze na wszystko i o dziwo był zadowolony z praktycznie każdej decyzji swojego pierworodnego. Przez to chłopak jest bardzo samodzielny i nie ma wątpliwości odnośnie swojego postępowania. Nathaniel uwielbia grę w Quidditcha, a także różne mugolskie sporty, jak np. jazda na snowboardzie. Jeśli chodzi o szkołę, jego najmocniejszą stroną są eliksiry, z którymi radzi sobie doskonale, mimo dużych wymagań surowego nauczyciela.

11. Wygląd: Nathaniel ma 189 cm wzrostu. Posiada szare oczy, a także nieco dłuższe jasnobrązowe włosy. Jego fryzura jest zwykle nieco roztrzepana. Chłopak posiada duże, silne dłonie. Jest dobrze zbudowany, ma szerokie ramiona, umięśniony brzuch i fajną posturę. Zawdzięcza to umiłowaniu najróżniejszych sportów. Jeśli chodzi o strój zwykłe jeansy, raczej luźne. Do tego T-shirty, często z ciekawymi napisami, koszule, bluzy z kapturem… Kiedy trzeba Nate potrafi także ubrać się bardzo elegancko, ale na co dzień preferuje luźny, sportowy styl. Często nosi na szyi różne koraliki i wisiorki. Wybiera raczej stonowane kolory, najczęściej w połączeniu z czernią. Porusza się luźno, choć trzyma się raczej prosto. + Chace Crawford {krótki opis + imię i nazwisko osoby użyczającej wyglądu; jeśli model/ka pochodzi z deviantarta - nazwa galerii}

12. Historia: Cóż… Jak już wspominałam jego ojciec był poplecznikiem Czarnego Pana, jednak na tyle nieistotnym, że udało mu się uniknąć kary po upadku Voldemorta. Niewiele po ślubie rodziców na świat przyszedł Nate, a po dwóch latach, jego młodsza siostra. Jako, że matka umarła przy tym porodzie, chłopak wychowywany był przez ojca. Od najmłodszych lat wykazywał zdolności magiczne. Od dziecka cieszył się dużym szacunkiem. Był bardzo kontaktowy, a dzieci z sąsiedztwa zabiegały o jego przyjaźń. Nie zawsze jednak potrzebował towarzystwa, gdyż potrafił zawsze zając się sobą sam. W wieku 11 lat trafił do Hogwartu, a 2 lata później dołączyła do niego młodsza siostra, wobec której jest bardzo opiekuńczy. I to by było na tyle. Poza śmiercią matki, której nawet nie pamięta, jego historia nie obfitowała w żadne ważne wydarzenia.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:

Slytherin - 17
Gryffindor - 14
Ravenclaw - 6
Hufflepuff – 1

avatar
Nathaniel Brown

Liczba postów : 19
Dołaczył : 11/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach