Jack Daniels

Go down

Jack Daniels

Pisanie by Jack Daniels on Sro Gru 29 2010, 18:30

1. Imię (imiona): Jack Jasper
2. Nazwisko: Daniels
3. Przedmiot: latanie na miotłach
4. Dom: Ravenclaw
5. Wiek: 36 lat
6. Czystość krwi: mugolska
7. Miejsce zamieszkania: Londyn
8. Status majątkowy: ubogi

9. Rodzina:
- Brandon Daniels - ojciec Jacka, emerytowany szewc; swoją potężną słabością do alkoholu i kasyna sprowadził rodzinę na finansowe dno; zmarł na zawał, gdy Jack był w szóstej klasie.
- Samantha Daniels - matka Jacka, emerytowana aktorka teatralna; nadopiekuńcza i bardzo kochająca swoją rodzinę; zmarła na raka dwa lata po swoim mężu.
- Paige Teaser - od dwóch miesięcy narzeczona Jacka; niegdyś Puchonka, obecnie sprzedawczyni w cukierni przy Pokątnej, mało inteligentna, ale wierna i zakochana w pieniądzach Danielsa.

10. Charakter:
Mężczyzna o wesołym i przyjaznym usposobieniu, stara się nikomu nie narażać, choć ze swoim ostrym językiem i okrutną szczerością często trafia w czuły punkt drugiej osoby, przez co wychodzi na niegrzecznego i aroganckiego. Szybko nawiązuje nowe kontakty, zbiera przyjaciół, którym jest oddany i pomocny w każdej sytuacji. Kocha latać, Quidditch był całym jego życiem, póki nie miał ciężkiego wypadku, który przekreślił całą jego dalszą karierę sportowca. W sytuacjach krytycznych lubi mieć plan awaryjny, często ciężko stąpa po ziemi, będąc typowym realistą, choć wiarę w siebie ma niezachwianą, a nawet nad wyrost wysoką. Często wywyższa się, podkreślając swoje zalety, zdając się być nieświadomy swych wad, których wszak nie jest pozbawiony. W jego naturze jest coś z hazardzisty. Uwielbia pokera i obstawianie wyników meczów, co najprawdopodobniej odziedziczył po znienawidzonym ojcu. Jego kolejną wadą jest uzależnienie od papierosów. Mimo to nie popiera szerzenia demoralizacji wśród młodzieży i w typowy dla siebie luźny sposób rozmawia z nimi na ten temat, dając swoistą reprymendę. Jednocześnie przez zamiłowanie do sztuki potrafi wznieść się głową wysoko w chmury, przyklejając sobie łatkę romantyka. Często siada na brzegu jeziora z kawałkiem drewna w jednej ręce i nożykiem w drugiej, tworząc najróżniejsze rzeźby, najczęściej smoki i jednorożce, które następnie ożywia zaklęciami.
Przez całe życie (a raczej od szóstej klasy) zakochany był w jednej kobiecie, o której do tej pory nie potrafi zapomnieć, mimo iż nie widział jej od szesnastu lat. Stara się ją jakoś wyprzeć z myśli, znajdując wciąż to nowe kochanki, które najczęściej widzą w nim tylko maszynkę do robienia pieniędzy i idealnego, silnego kochanka. On, nie czując się spełniony w tej roli, postanowił się wreszcie ustatkować z pierwszą - lepszą dziewczyną.

11. Wygląd:
Stop, zatrzymaj się na moment i wytęż słuch. Słyszysz te dziewczęce piski, te krzyki i roznamiętnione oddechy? Możesz być pewien, że na horyzoncie pojawił się właśnie Jack Daniels (albo Johnny Depp...). Jack to dobrze zbudowany mężczyzna. Wysoki na sto osiemdziesiąt dziewięć centymetrów, szeroki na... no, nie mierzyliśmy, ale z całą pewnością ma szerokie barki, rozbudowane ramiona, uda i klatkę piersiową, jak na prawdziwego sportowca przystało. Siły mu natura nie poskąpiła, lecz co z resztą? Cóż, przystojniak z niego... Ciemne, krótkie włosy, błękitne oczy o nieokreślonej głębi i ten rozbrajający uśmiech, przystrojony uroczymi dołeczkami. Niski, męski głos potrafi hipnotyzować, nawet gdy jest wzburzony i ostry.
Jack jest posiadaczem wieli blizn i znamion, głównie na torsie i plecach - bolesne pamiątki po upadkach z miotły i ciężkich, powietrznych sparingach, ale nie ma po co płakać, w końcu kobiety kochają facetów "po przejściach", czy tak?
Brunet zwykł ubierać ciemne szaty, gustując w czerni, granatach i brudnej zieleni. Powiewająca peleryna zawsze dodawała powagi i dostojności. Daniels wyszedł z tego samego założenia, decydując się rezygnować z magicznych szat tylko wtedy, gdy znajdował się w rejonach mugolskich, lub gdy "musiał" pochwalić się swoim ciałem, na przykład podczas pływania, czy pracach typowo męskich, jak rąbanie drewna, czy naprawianie kranu. J.D. to może i zakochany w sobie typ, ale nie jest aż tak przewrażliwiony na punkcie swego wyglądu, by bać się wybrudzenia, czy potargania włosów, a wręcz przeciwnie. Poza Quidditchem i pływaniem, Jack umiłował sobie także zapasy.
Porusza się w sposób płynny, pewny. Gdy się śmieje, zaraża tym wszystkich po kolei. Często poklepuje innych po ramieniu w wyrazie uznania, ten nawyk złapał go, gdy grał w Örnar.
Jonathan Rhys Meyers

12. Historia:
Długa, pokręcona, skomplikowana, lecz nikt nie lubi wysłuchiwać kilkugodzinnych wywodów, więc skrócę do minimum. Jack urodził się w Londynie w biednej, niemagicznej rodzinie. Zapijaczony ojciec, chorowita matka. Już jako kilkuletni chłopiec poprzysiągł sobie, że nigdy nie będzie taki, jak jego ojciec. Senior nadał takie imię swemu synowi, gdyż uważał, że zabawnie będzie, jeśli chłopak będzie nazywał się tak, jak ten gość od whisky, jego ukochanego trunku.
Jack nigdy nie wykazywał żadnych umiejętności magicznych, a przynajmniej tak się wszystkim wydawało. Siłą woli tłukł naczynia, a w szkole sprawiał, że jego koledzy odczuwali fizyczny ból, co Daniels stosunkowo często wykorzystywał, gdy już zorientował się, o co chodzi. Po otrzymaniu listu z Hogwartu, bał się, że nie zaakceptują go w nowym miejscu, lecz prędko zdobył uznanie u nauczycieli swoim uporem i determinacją. Z niezachwianą wiarą w samego siebie, gotów był walczyć o Hogwart u boku zwolenników Dumbledore'a, choć w drugiej klasie jeszcze nie rozumiał, o co ta cała szopka. Jego idolem był starszy szkolny kolega, Harry Potter, chciał tak jak on móc pokonać Lorda i grać w Quidditcha. Swoją karierę rozpoczął, gdy Potter wyszedł już ze szkoły, w trzeciej klasie, uzyskawszy pozycję ścigającego w krukońskim składzie. Wtedy to zdawał się zapomnieć o całym świecie, gra była najważniejsza, ale na naukę zawsze znajdował czas. W szóstej klasie poznał Rose Mary Spencer, swoją pierwszą, prawdziwą miłość, kiedy to nauka spada na jeden z najdalszych torów. Planując z Rose wspólną przyszłość, był gotów nawet porzucić świetnie zapowiadającą się karierę ścigającego, lecz po zakończeniu szkoły jego ukochana musiała wyjechać, a Daniels zdecydował na nią zaczekać. W połowie lata otrzymał list od szwedzkiej reprezentacyjnej drużyny Quidditcha. Wtedy też między nim a Rose coś zaczęło się psuć - dziewczyna nie odpowiadała na listy, nie dawała znaku życia. Zrozpaczony Jack spędził długie tygodnie w głębokiej depresji, by wreszcie przyjąć propozycję Szwedów - rodzice pozostawili mu spore długi, musiał w jakiś sposób je spłacić. Z powodzeniem walczył o najwyższe nagrody, zdobywając ogólnoświatową sławę, pieniądze, kobiety. Lecz jak wiadomo - wszystko, co dobre, szybko się kończy. Podczas jednego z meczów odniósł ciężkie obrażenia w grze nie fair. Trafił do szpitala z połamanymi wieloma kończynami i miesiąc tkwił w śpiączce, przykuty do łóżka. Po długotrwałej rekonwalescencji Jack doszedł do wniosku, że nie chce ryzykować i woli zająć się czymś spokojniejszym, nie rezygnując przy tym ze sportu. Mając do wyboru szkolenie nowych drużyn i naukę w jakieś szkółce, zdecydował się napisać podanie do Hogwartu na posadę nauczyciela latania na miotle, stwierdziwszy, że może tam, przy natłoku obowiązków, zapomni o ukochanej Spencer, której nie widział od szesnastu lat. Zaręczył się też z jedną ze swoich fanek, Paige Teaser, zakochaną w jego kasie (której przecież nie miał, musiał spłacić długi), mimo iż nic do niej nie czuje.
avatar
Jack Daniels

Liczba postów : 8
Czystość krwi : mugolska
Klasa : -
Dołaczył : 26/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach