Maisie Rennison

Go down

Maisie Rennison

Pisanie by Maisie Rennison on Sro Kwi 13 2011, 15:41

1. Imię (imiona): Maisie Naomi
2. Nazwisko: Rennison
3. Data urodzenia, wiek: 02.11.2003, 15 lat
4. Dom: Hufflepuff
5. Klasa: V
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Londyn
8. Status majątkowy: biedny

9. Rodzina:
Jej ojciec, Louise Rennison, pracuje w wydziale gier i sportów, całą swoją miłość do quidditcha przekłada na resztę rodziny, jedynie Maisie nie może w niego grać, co więcej wcale za nim nie przepada, jednak zazwyczaj udaje, że ją fascynuje, by ojciec nie stracił resztek sympatii, które do niej czuje.
Matka natomiast, Elody Rennison [zd. Lyons], jest nadzwyczajną kurą domową, sąsiadki uznają ja za perfekcyjną panią domu. Jest stu procentową Brytyjką, pamięta o każdym święcie i jeszcze nigdy nie ominęła jej herbatka z mleczkiem o piątej. Nie lubi zmian i brudu, więc sprząta cały dom codziennie, ale nigdy niczego nie przestawia.
Maisie ma też starsze rodzeństwo.
Georgia jest od niej starsza o siedem lat, teraz zajęła się aktorstwem, a cała rodzina jak zwykle się nią zachwyca i czyta kilkakrotnie chociażby najmniejszą wzmiankę o niej w gazetach.
Ian, starszy od Maisie o pięć lat, zajął się trenowaniem młodych czarodziejów w jakże fascynującym sporcie - Quidditchu. Oczywiście ojciec, aż pęka z dumy i za każdym razem gdy rozmawia z nowo poznanym człowiekiem opowiada jak to jego syn świetnie gra w quidditcha.
Duża część rodziny należy do tej grupy czarodziejów, którzy chełbią się czystą krwią i nie spoglądają na mugoli, [tzw.] szlamy i czarodziejów brudnej krwi bez cienie pogardy.

10. Charakter:
Maisie nigdy nie była zbytnio przywiązana do swojej rodziny, co więcej jest pewna, że za jej zachowanie niedługo ją wydziedziczą. Zawsze gdy oni powiedzą "a", ona mówi "b" i nie zmieni zdania chociażby bardzo ją przekonywali. Cała reszta rodziny jest jak jeden wielki organizm, myślą to samo, mówią to samo i chcą tego samego. A Maisie? Zawsze na przekór tego co oni. Gdy chcą pojechać nad morze, ona wykłóca się o góry! A gdy już w końcu zgodzą się na góry, to ona mówi, że woli morze. Czemu? Nie chce być kolejnym klonem w rodzinie, chce być wyjątkowa i niepowtarzalna, nie zależy jej na niczyim podziwie czy zachwycie, poza tym - lubi robić ludziom na przekór, zwłaszcza gdy jest z tymi ludźmi spokrewniona.
Zazwyczaj jest sarkastyczna i dość rozleniwiona, jeśli chodzi o pomoc innym, obchodzi ją tylko to co dotyczy jej własnego nosa. Oczywiście trzeba napomknąć, że mimo tych wszystkich wad można się z nią zaprzyjaźnić, bo jej negatywne nastawienie jest w 89% skierowane na rodzinę. Na co dzień jest energiczna i wesoła, ale nie każdemu to pokazuje, trzeba ją lepiej poznać, by wiedzieć jaka jest naprawdę. Większość osób, które Maisie polubiła, polubiły też Maisie. Bo gdy czegoś bardzo chce, zawsze wie jak to dostać. Inna sprawa, że czasami potrafi być... przyjazna? Zabawna? Miła? Czasami...
Chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać jest niezwykle sprytna i przebiegła, opanowała sztukę kłamania w żywe oczy do perfekcji, w końcu ćwiczy to od piątych urodzin jak to wyciągnęła podwójnie pieniądz od babci, mówiąc, że jeszcze nie dała jej prezentu.
Zazwyczaj ma wrażenie, że życie to jedna wielka gra, w której jest tylko pionkiem, więc ćwiczy by z bezsilnego pionka - stać się decydującym graczem.
Nienawidzi wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych, a z powodu, że ojciec namawiał ją do quidditcha, żyje w kłamstwie, że ma lęk wysokości. Nikt nawet nie ma najmniejszej wątpliwości, że Maisie może nie mieć tej fobii, co więcej cała rodzina myśli, że nigdy nie kłamie i jest poprawną uczennicą, gdy tak naprawdę zawsze jakimś sposobem wymiguje się z testów, albo ma wymyślne ściągi.
Ma też swoje przesądy, takie jak np. to, że w każdy piątek robi sobie małego warkoczyka we włosach, by mieć szczęście, albo to, że gdy zabije pająka musi pięć razy podskoczyć na lewej nodze, by nie przywołać ciężkiej choroby.
Jej znakiem rozpoznawczym w zachowaniu jest to, że działa bez większego planu, bez zastanowienia, ale za to z wielką dynamiką i pasją.

11. Wygląd:
Równe, białe ząbki zazwyczaj najbardziej rzucają się w oczy, gdyż panna Maisie często odsłania je w wesołym uśmiechu. A może to wcale nie zęby wraz z kształtnymi, malinowymi ustami przyciągają wzrok? A może to jej lśniąco-blond włosy, które śmiało sięgają, aż za zgrabne pośladki? Albo oczy, które w jednej chwili potrafią zmienić się z oziębłego szarego koloru, na szary kolor, ale pełny życia i radości? Maisie może i nie wie co w niej przyciąga wzrok, ale wie jedno - nie brak jest wdzięku i urody.
Chyba nie grzechem jest to, że ładna dziewczyna jest świadoma tego, że jest ładna? Chociaż nawet jeśli takowa rzecz, byłaby grzechem, to by się tym nie przejmowała, w końcu już nie takie rzeczy ma na sumieniu.
Mimo tego, że przepada za słodyczami i nienawidzi uprawiać sportu, to ma zgrabne, jędrne ciało. Jak to możliwe? Cała sztuka tkwi w dobrej przemianie materii, odpowiednich masażach, peelingach i naprawdę mało męczących dietach błonnikowych.
Oprócz włosów najbardziej jest dumna ze swoich długich nóg, często specjalnie nosi krótkie spódniczki, czy spodenki, by je lepiej wyeksponować.

Kristina Romanova - http://www.supermodels.nl/kristinaromanova/pictures/1

12. Historia:
Rodzina Maisie od pokoleń mieszka w Londynie, do tego w tym samym domu, który przeżył już setki gruntownych remontów i przebudowań, jednakże odkąd mieszka tam [między innymi] matka Mai to nie zmienił się chociażby najmniejszy szczegół.
Oboje rodziców urodziło i poznała się w Londynie, dom jednak należał do rodziny ze strony ojca, który został wychowany w przekonaniu, że musi wyjść za kobietę z czystą krwią, właśnie to przekonało go to pobrania się z Elody, chociaż nigdy nie był i prawdopodobnie już nie będzie z nią do końca szczęśliwy. Jednak bojąc się o reputację rodziny okłamuje wszystkich, że kocha swoją żonę i jest jej wierny, gdy w rzeczywistości jest całkowicie odwrotnie.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:Slytherin - 17
Gryffindor - 11
Ravenclaw - 7
Hufflepuff - 5
avatar
Maisie Rennison

Liczba postów : 16
Czystość krwi : czysta
Klasa : V
Dołaczył : 13/04/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach