Nowe pokolenie bohaterów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowy o wszystkim i niczym

+11
Noah Sayers
Liam Hartley
Haerowen Villain
Jace Carter
Daemon Ivers
Adam Enfer
Ethelyn Elliston
Victoire Weasley
Arisa Lee
Madelaine Candle
Rose Weasley
15 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Go?? Nie Gru 26 2010, 14:21

Ethelyn Elliston napisał:Ja wam mówię po raz kolejny, takie obżeranie się na noc wcale nie jest dobre. Przez tą wigilię śniło mi się, że razem z Voldemortem zaplanowałam napad śmierciożerców na sklep spożywczy, żeby ukraść podstawkę na mięso mielone x.X

oO omfg
miałam inaczej, ale podobnie bezsensownie, jak to pojechałam na księżyc z rodziną na jakąś imprezę rodzinną i tam był deszcz meteorytów co kilka minut i wtedy konczył się tlen i trzeba było przebywać w takich specjalnych schronach. No i ja ZAWSZE byłam poza tym schronem i wchodziłam do środka przez takie wąskie okienka, co się tam nawet ręka nie zmieści ;[
a ludzie kwiaciarnie otwierali jak te meteoryty leciały, ale oni byli jacyś brązowi generalnie i nie uciekali, tylko ja jak taka idiotka oO

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Ethelyn Elliston Nie Gru 26 2010, 14:30

O kurfa, Blansz, my chyba mamy jeden wspólny zmutowany genetycznie mózg <3
Ethelyn Elliston
Ethelyn Elliston
Prefekt naczelny

Liczba postów : 85
Wiek : 30
Czystość krwi : ¾
Klasa : VI
Dołaczył : 13/12/2010

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Jace Carter Pon Gru 27 2010, 21:34

Skoro nie jestem w temacie wspomnę, że nienawidzę durnych piosenek z radia, które męczą mnie całymi dniami ><
Jace Carter
Jace Carter

Liczba postów : 51
Wiek : 38
Czystość krwi : Czysta
Dołaczył : 27/12/2010

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Haerowen Villain Wto Sty 04 2011, 20:45

*WCALE NIE CHWALI SIĘ NOWYM PODPISEM!*
Haerowen Villain
Haerowen Villain

Liczba postów : 122
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 12/12/2010

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Czw Kwi 07 2011, 07:40

Ej, zróbmy Hogwart za czasów Pottera... <333333333333333333 Bo nie ma takiego nigdzie obecnie i o.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Czw Kwi 07 2011, 15:12

haha, pomysł przedni!
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Murphy Smythe Czw Kwi 07 2011, 16:52

Zgodziłabym się, jeżeli nie byłoby opcji tworzenia kanonicznych postaci. Bo wtedy całe forum się no ;/ a czasem kanonicy nie są prowadzeni odpowiednio, dlatego byłabym za zniesieniem czegoś takiego.
Murphy Smythe
Murphy Smythe

Liczba postów : 44
Czystość krwi : 3/4
Klasa : VI
Dołaczył : 19/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Sob Kwi 09 2011, 10:51

No weź, ja chcę gdzieś grać Draco. Dlatego właśnie proponuję HP 1996.
Proszęproszęproszę, mogę pomóc pisać lokacje, regulaminy, mogę nawet nie wiem co zrobić, serio.

Albo takie czarne, czarne forum z klimatycznym nagłówkiem i pierwsza lub druga wojna z Voldemortem - tyle, że bez Hogwartu i bardziej alternatywnie, znaczy się mroczniej; co Wy na to? Pozakładałoby się fajne lokacje, na Nokturnie też jakieś trzy fajne, szemrane, zrobiłoby się Śmierciożerców i Aurorów, poszalało fabularnie. Jakieś porwania, intrygi, z dwóch podwójnych agentów, tajemnice, tortury, trucizny, klątwy, jakaś zaginiona córka Ministra Magii, która przechodzi na złą stronę, ktoś by sobie ją stworzył, bo ja nie chcę, krew i walka z wilkołakami. Żeby było tak horrorowato, tak straszniej, niż w tych wszystkich Hogwartach, bo niby często robi się fabularne zagrożenia ze strony Voldka, opisując w gazetach forumowych jakieś wydarzenia, a jak przychodzi co do czego, to i tak ludzie tylko romansują po kątach lub szwendają się po zamku. Co Wy na to? Ja mam chętkę. Jeszcze by się dogadało co i jak.


Albo fikcyjne klimatyczne miasteczko w Anglii i Projekt Rosary, czyli mamy kilku egzorcystów w tejże organizacji i wszystko jest fajnie, mają oni sobie normalną pracę, domy, rodziny, od dawna nie zajmowali się swoją pierwotną procesją, ponieważ u panów demonów jakby ucichło na kilka lat, dopóki jeden z członków Projektu nie umiera w niewyjaśnionych okolicznościach, a kilka godzin później dochodzi do kilku opętań. Cała grupka skrzykuje się po pogrzebie i postanawiają wyjaśnić co i jak oraz zwalczyć zuo. Czyli mielibyśmy tak z dziesięć miejsc dla egzorcystów, z dziewięć dla demonów oraz nieograniczoną dla ludków. I też byłoby dance macabre und masacre. :3
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Pon Kwi 11 2011, 16:13

Oj kurczę, wszystkie trzy pomysły są mega! I całkiem spoko by było, gdyby się przynajmniej dwa (hahahhahha) z nich udało w pełni zrealizować. A naj, naj to ten drugi o wojnie, Voldku, śmierciożercach i, generalnie, świecie dorosłych czarodziejów (dobrze zrozumiałam? oO). Bo to byłaby totalna innowacja i myślę, że spodobałaby się większości. Pewnie i tak niektórzy wprowadziliby całkiem sporo wątków miłosnych, jakiś romansów i w ogóle i w szczególe, ale to można by było odnieść do tego, że każdy się bał; nikt nie wiedział kiedy przyjdzie jego czas i czy w ogóle przyjdzie, więc chcieli korzystać z życia, chcieli czuć bliskość drugiej osoby i takie tam (ojej, za dużo książek o gettach i Holocauście ><). No i poza tym wcale, wcale by nie było Hogwartu, nie? Tzn by się jakoś tam przewijał czy coś, ale fajnie by było, gdyby jednak głównie fabuła opierała się tylko i wyłącznie na świecie dorosłych.

A ci egzorcyści – mruuu <3 I tyle mam do powiedzenia!
I się na wszystko piszę i chcę to już zrobić!
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 16:38

Dokładnie: dorośli, strach, zaklęcia, ciemne zaułki, propaganda radiowa, nielegalne organizacje, podział społeczeństwa i tak dalej. Tyle, że trzeba byłoby ograniczyć miejsca dla tych złych i niedobrych, żeby nie było, że wszyscy są w Śmierciojadach, a nie ma kogo straszyć und mordować. Wprowadziłoby się jakąś fabułę, szemrane interesy etc. Zastanawiam się więc teraz nad tym, która wojna byłaby ciekawsza - pierwsza, druga? Co myślicie? Osobiście postuluję za pierwszą, wprowadza więcej możliwości.

Z tym drugim, o egzorcyzmach, to ja mam nawet jeszcze pomysł, że organizacja ta została założona w średniowieczu, odpowiadała za palenie czarownic etc, potem miała przerwę, aż odrodziła się za czasów Roosevelta i jego New Deal, gdzie została zrewolucjonizowana i przekształcona w organ porządkowy (w okresie wielkiego kryzysu demony żerowały na dobrach materialnych ludzi, więc pozwolono je zabijać), zaś jeszcze kilka lat temu stała na straży spokoju Unii Europejskiej pod opieką Gordona Browna i wobec jego dyrektywy powszechne stało się wiązanie magii tym demonom zamiast niehumanitarnego wybijania ich (ONZ) - dopóki nie okazało się, że u demonów tak jakby ucichło i w ostateczności Projekt Rosary został wstrzymany, a mnóstwo jego członków przekwalifikowało się, znalazło normalną pracę, pozakładało zwykłe rodziny i żyło życiem szarych ludzi, dopóki nie doszło do wspomnianej wcześniej śmierci. No ale to tylko szkic, nie chce mi się rozwijać z tematem. W każdym razie mam swoją wizję, jakby ktoś był zainteresowany.

Choć wolę Śmierciojadów.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Murphy Smythe Pon Kwi 11 2011, 17:59

Śmierciożercy mi isę podobają, czekam aż to się rozwinie, bądź aż ktokolwiek się tym zajmie. Możecie na mnie liczyć ; )
Murphy Smythe
Murphy Smythe

Liczba postów : 44
Czystość krwi : 3/4
Klasa : VI
Dołaczył : 19/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 18:07

No ale wypowiedz się przynajmniej nad tym która wojna bardziej Ci się podoba? Fajnie byłoby, jakbyśmy coś ustalili. (:
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Prudence Sayers Pon Kwi 11 2011, 18:12

Gadałam z Noaszkiem a'propos tego i zostałam zobowiązana do przedstawienia tego, do czego doszliśmy razem. Wpadliśmy na pomysł, że skoro już bawić się w Wielką Brytanię, to można by zaczerpnąć wątek z serialu, który w dzieciństwie oglądali chyba wszyscy - mianowicie Buffy. Ogólnie chodziłoby o to, że po 7 sezonie zostały aktywowane wszystkie potencjalnie pogromczynie na świecie, które potem w Szkocji szkoli właśnie Buffy. Są traktowanie na równi z terrorystami przez rząd i wojsko, ale nadal wykonują swoją pracę. Myślę, że to mogłoby całkiem pasować do pomysłu z egzorcystami - bo jednak demony, a pogromczyni nie jest już czymś tak wyjątkowym, skoro jest ich 500, do tego dochodziłyby jeszcze Rada Obserwatorów i wiele innych. Myślę, że to mogłoby się udać z punktu czysto praktycznego, bo przyciągniemy więcej osób: raz tych, o których myśli Liam, dwa tych, którzy mają sentyment do Buffy i trzy - wszędobylskich fanów wampirów, którzy mogliby tworzyć swoje klany.

Co wy na to?
Prudence Sayers
Prudence Sayers

Liczba postów : 21
Klasa : V
Dołaczył : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Murphy Smythe Pon Kwi 11 2011, 18:25

Ogólnie pomysł mi się podoba, chętnie bym siezarejestrowała na takim forum. Byłabym za pierwszą wojną.
Murphy Smythe
Murphy Smythe

Liczba postów : 44
Czystość krwi : 3/4
Klasa : VI
Dołaczył : 19/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 18:32

Nie oglądałem nigdy Buffy (((: W moim zamierzeniu Projekt Rosary miałby współpracować z Unią Europejską i światowymi rządami, dlatego właśnie ten Roosevelt, no ale jak tam chcecie, jeszcze się dogadamy. Fajnie, że ktoś się wypowiada, bardzo fajnie, może uda się obrać wkrótce jeden z pomysłów i w maju można byłoby już zakładać forume.
No ja też jestem za I wojną.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Prudence Sayers Pon Kwi 11 2011, 18:36

Hm, świat po I wojnie (wiem, różnica, ale zawsze) jest już na soglamie. I chociaż kiedyś była podobna propozycja, brakowało chętnych. A wystarczyłoby kilka dorosłych, bo zarys fabuły - porwania, morderstwa już jest.
Prudence Sayers
Prudence Sayers

Liczba postów : 21
Klasa : V
Dołaczył : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 19:08

Ale chodzi o to, żeby szkoły nie było tam w ogóle.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Pon Kwi 11 2011, 19:15

I wojna jest gut, zdecydowanie. No i faktycznie, soglam trochę zahacza o tą tematykę (trochę bardzo?), ale tam nie wyszło. I tak, jak rozmawiałyśmy... W sumie nie wiem czy to by wypaliło - na forach mimo wszystko obecnie przebywają dzieciaki w wieku od 12-15 lat. Starszych, bardziej doświadczonych życiowo jest jednak trochę miej, co mogłoby utrudnić sprawę, gdyż nastolatki nie potrafią wczuć się w postacie dorosłe. A jak już będzie ograniczona liczba śmierciojadów to zaraz zacznie się płacz i zgrzytanie zębów. Było by więc trzeba najpierw popytać ludzi z innych potterowskich (i nie tylko) for, czy taki pomysł by im się podobał i czy chcieliby grać na takim forum. Wówczas można by było coś kombinować, by całość dopasować do fanaberii mas. Cóż, chyba wiadomo na czym polega dobra sprzedajność większości produktów.

Zaś egzorcyzmy... Myślę, że oba pomysły dałoby radę ze sobą jakoś połączyć. Wszyscy by na to korzystali. Ewentualnie mogłoby się okazać, że ten obóz pogromczyń zostałby przeniesiony gdzieś tam, gdzie by odbywała się cała rozgrywka.
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Prudence Sayers Pon Kwi 11 2011, 19:20

Jeśli chcecie znać moje zdanie, to to nie wypali. Znaczy się, ja jestem bardzo pesymistyczna i tak dalej, ale wystarczy popatrzeć na te fora - większość oferuje możliwość grania dorosłymi czarodziejami, a jednak to leży, kwiczy i błaga o dobicie. W pbf gra głównie młodzież, która woli wcielać się w swoich równolatków i to widać, nawet tutaj - zawsze jest dysproporcja między uczniami a dorosłymi. Większość akcji mimo wszystko zawsze dzieje się w szkole i na to nie ma siły - zrobisz forum gdzie nie ma uczniów, odetniesz tą sporą grupę. Takie forum długo się nie utrzyma, bądźmy szczerzy. Choć zależy czego chcemy - bo jeśli zamierzamy grać w cztery osoby na krzyż, to okej. Ja się piszę.

Edyt bo mi się Noah wciął: Na soglamie był pomysł, ale nie wypaliło, bo chętnych nie było. Wprowadzono to jak mówiłeś - ewentualne akcje z mg, artykuły w proroku. Jednak może lepszą opcją byłoby wbicie z tym na forum które już prosperuje, skoro chętni już są? Bo czy robienie kolejnego forum, które padnie po miesiącu na sens?
Prudence Sayers
Prudence Sayers

Liczba postów : 21
Klasa : V
Dołaczył : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 19:24

Na zagranicznych forach się sprawdza, dlatego właśnie to zaproponowałem. Nie wiem jak Wy, ja mam już dość szkółek, a od Pottera nie potrafię się odciąć. Taki Londyn jest dość innowacyjny, jeśli chodzi o polskie fora, wiem, ale myślę, że się sprzeda. Wiele osób robi postacie uczniów, ponieważ nawet jeśli chcieliby oni stworzyć postaci dorosłych, to są w mniejszości. To stwarza mniejsze możliwości i pola manewru, bo po co mi dorosły czterdziestoletni mag, skoro w momencie pójścia nim do Dziurawego Kotła spotkać mogę tam jedynie młodzieżówkę. Gdyby więc stworzyć "dorosły" Londyn, możliwości byłoby więcej.

"Ewentualnie mogłoby się okazać, że ten obóz pogromczyń zostałby przeniesiony gdzieś tam, gdzie by odbywała się cała rozgrywka" - nie kumam? (:

Edit odnośnie soglamu. Soglam ma już użytkowników ze stałymi postaciami, nie wiem, czy chcieliby oni zakładać następną postać. Większość i tak ma już zapewne wyczerpane limity. (; (I mało tam mroku und zua).

Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Prudence Sayers Pon Kwi 11 2011, 19:29

Tak, ale zauważ - to jest Polska. Ludzie mają bardzo specyficzne podejście do wszystkiego i to co sprawdza się tam, niekoniecznie sprawdzi się tu. Też chętnie pograłabym dorosłą, ale nie zrezygnuję z postaci uczniowskich, mimo wszystko i to też bardzo ogranicza.

Ja też nie kumam.

Edit odnośnie soglamu: Tam nie ma limitów, a ludzie są w większości ci, co i tutaj. No i jest mrok i zło, tylko Rose nie ma a ona się salvo zajmuje. Poza tym, mrok i zuo zawsze się da zrobić, tam o to nie trudno.
Prudence Sayers
Prudence Sayers

Liczba postów : 21
Klasa : V
Dołaczył : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 19:33

Może masz rację... Odnośnie egzorcyzmów właśnie obawiam się, że i tam zrobi się młodzieżówka. Wiecie, niby demony, niby jakaś wioska i mnóstwo możliwości typu przywódca Projectu Rosary, burmistrz etc, a większość i tak zrobi postaci osiemnastolatków lub dwudziestolatków skupiających się jedynie na imprezowaniu. Oczywiście mają do tego prawo i to ich wybór, aczkolwiek szkoda.
Z soglamem jest jeszcze taki problem, że gdybyśmy stworzyli nowe forum, to ono od początku nastawione byłoby na taki, a nie inny klimat. Soglam ma już swoją atmosferę i myślę, że nie wszyscy przystaliby na naszą wizję wojennego mistycyzmu oraz mroków Londynu.

Edit. Bo myślę, że nie dałoby się tam w jednej chwili od tak wprowadzić 'panującej od kilku lat wojennej zawieruchy', wiesz.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Pon Kwi 11 2011, 19:38

Generalnie, bardziej skłaniam się jednak ku propozycji Liama. Owszem, może nie wypalić, taka możliwość zawsze istnieje, ale bez ryzyka nie ma zabawy i nigdy nie przekonalibyśmy się, co jednak ludzie by na to nie poszli. Wszak jest to całkiem innowacyjny pomysł. Nawet, jeśli na początku faktycznie byłoby to czterech użytkowników na krzyż, to jednak z czasem na pewno znaleźliby się i tacy, którzy zaciekawiliby się tym pomysłem. Generalnie przecież ile teraz natworzyło się tych durnych uniwersytetów, for promujących "dorosłe" życie i w ogóle? Może jednak nie trzeba by tego spisywać od razu na straty?

Haha, moje tłumaczenie <3 Już nawet nie wiem, o co mi chodziło. Bo gdzie dokładnie odbywała by się fabuła? Albo nieważne. wlyrgnykehcleuthm;ilg.

No tak, młodzieży na pewno byłoby wiele. Jednak na początku można by było wprowadzić drobne ograniczenie związane z wiekiem postaci - powiedzmy od 25 lat wzwyż?
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Prudence Sayers Pon Kwi 11 2011, 19:43

Racja, ale to ma chyba większą szansę niźli tłum ludzi, pytających gdzie jest Hogwart. Mnie przykładowo bardzo korci "Inicjatywa" też z Buffy - organizacja wojskowo-rządowa, która zajmowała się łapaniem demonów i przeprowadzała na nich eksperymenty naukowe. W efekcie stworzyła niezniszczalne monstrum, z którym rozprawiła się Buffy, ale to inna inszość. Chodzi mi o to, że zestawienie ze sobą kilku "organizacji", które zajmowały się tym samym, ale jednocześnie rywalizowały ze sobą mogłoby się okazać ciekawe i tu nawet romanse miałyby za sobą konsekwencje, więc nie byłyby tymi, których mamy dość.
W sumie tam już jest (po)wojenna zawierucha (śmierciożercy, których nadal nie złapali itp.), tylko mało kto o tym pamięta. Ale takie jest życie i wszędzie prędzej czy później tak będzie. Bo ludziom jest obojętne na jakim forum grają, czy machają różdżkami czy jeszcze nie - wszystko sprowadza się do jednego. Całowania po kontach, dramatów i kontaktów damsko-męskich.
Prudence Sayers
Prudence Sayers

Liczba postów : 21
Klasa : V
Dołaczył : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Pon Kwi 11 2011, 19:50

Nie ma Hogwartu, zamknięty w trzy dupy. : D

Na Wizardsie życie dorosłych całkiem fajnie funkcjonuje (funkcjonowało? nie mam tam już konta). Może spróbujmy. Spytajcie na soglamie, co powiedzieliby na I wojnę. Fajnie, jakby wypowiedziało się więcej osob. Bo wiem, ze ludzie czekają na jakiś powiew świeżości. I znów wrócę do Wizardasa - planowano Hogwart wiktoriański, w ramach urozmaicenia, bo wszystkim już obrzydł ten sam utarty schemat. Jednak wydaje się, że za dużo byłoby z tym roboty, bo admini zaniechali działań mimo pozytywnej reakcji użytkowników. Kto wie, czy ludzie nie czekają na coś innego? Ja osobiście byłbym przeszczęśliwy, mogąc grać w coś takiego. Zakładałem już multum dorosłych postaci i zawsze nie wypalało, bo nie miałem z kim prowadzić fabuły. Może teraz się uda. Wreszcie. Wiecie, można byłoby założyć kwaterę Zakonu, różne takie lokacje, ministerstwa magii ze specyficznymi osobistościami etc, jak i tajemne miejsca pijackich spotkań i knucia za plecami; powinno chwycić. Zawsze to coś innego, niż kolejne zaczarowane schody i posąg jednookiej wiedzmy.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 2 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach