Nowe pokolenie bohaterów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Eciak

4 posters

Go down

Eciak Empty Eciak

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 18:31

drużyna Robin Hooda: Rose Weasley, Sunny Tracey
osobisty mruczuś: Haerowen Villain; {closed}
rozmówczyni:
cicha wielbicielka: Blanche Cassidy; {closed}
nieprzychylni: Shannon Peverell
siostrunia:
kumple od piwa: Lily Potter, Lysander Scamander, Elanie Little
moralizator: Albus Potter



Ponieważ nie lubię sztywno trzymać się zasad, dlatego też relacje Ethana będą wyglądały w nieco inny sposób. Na samym początku ładnie proszę o nie umieszczanie pod tematem wiadomości typu: "a dla mnie coś się znajdzie?", ponieważ jestem człowiekiem nad wyraz leniwym i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się szukać Waszym postaciom odpowiedniej fuchy. Jedna zasada: Wy się zgłaszacie - Wy myślicie. <3
Gadu, gadu, stary dziadu, a teraz czas przejść do konkretów!

W przedstawieniu udział biorą:
#1 Drużyna Robin Hooda, czyli istna elita w skład której wchodzi, oprócz Eciaka, Rózia Weasley, Sunny Tracey i Mister X. Cała czwórka trzyma się razem, chociaż ich przyjaźń raczej daleko odbiega od norm społecznych i w ogóle wszystkich norm. Generalnie Mister X będzie rozpatrywany przeze mnie Rose i Sunny, więc no.
#2 Rozmówczyni to fucha ciekawa, ponieważ Eciak darzy to dziewczę wyjątkową sympatią (niekoniecznie tak wielką, jak Rosie) i może z nią porozmawiać na każdy temat, nawet o czwartej nad ranem w najbardziej dziwnym miejscu.
#3 Nieprzychylni... I tu macie pole do popisu! Huntingtona można nie lubić z wielu powodów, można mieć do niego o coś żal, można być jego śmiertelnym wrogiem (ha, tu mogę nawet pokwapić się o nową kategorię ; >). Jedyny warunek to to, że wymyślicie, na czym ich nielubienie się będzie polegało i tak dalej, i tak dalej. Szczegóły do ustalenia na pw.
#4 Siostrunia to siostrunia. Od siebie mogę powiedzieć tyle, że Ethan bardzo, ale to bardzo ją kocha, skoczyłby za nią w ogień i nikomu nie oddał. Hmm, z Etkiem ma wspólną matkę, jest młodsza od Puchona o co najmniej dwa lata, imię oraz nazwisko można wymyślić; reszta do uzgodnienia przez pw.
#5 Kumple od piwa, czyli wszelkiej maści znajomi, których Etek ma sporo, a z którymi lubi się zabawić, poszlajać po błoniach/Zakazanym Lesie/Hogsmeade późną porą, wypić kremowe, tudzież coś mocniejszego, zapalić mugolskie papierosy i takie tam.
#6 Jeśli macie jakieś swoje pomysły - piszcie! Rozpatrzę każdą propozycję i dla każdego na pewno znajdzie się miejsce w barwnym życiu Ethana. Tylko, błagam, opiszcie przynajmniej ogólnie relacje, jakie będą łączyły Etka z Waszymi postaciami! (;


Ostatnio zmieniony przez Ethan Huntington dnia Pią Gru 10 2010, 17:59, w całości zmieniany 6 razy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Lysander Scamander Czw Gru 02 2010, 18:42

Hej ho! Na umrzyka skrzynię i butelkę rumu, zgłaszam się do pijackiej bandy!
Mamy podobne charaktery, więc się dogadamy.
Lysander Scamander
Lysander Scamander

Liczba postów : 52
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 02/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 20:07

A Lily chce z Eciakiem... pomyślmy. Mogę do tej rozmówczyni? ;D
Potter jest strasznie wygadana to wiesz. Ewentualnie po prostu kumple od piwa. A najlepiej od wszelkich wypadów do Zakazanego Lasu >D Można powiedzieć że mają tam jakąś swoją kryjówkę

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 20:07

Znajomi?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pią Gru 03 2010, 13:48

No spoko, czyli że gdzie, Lysiu? sorry, to szkoła, wczoraj jeszcze nie było żadnych wątpliwości, gdzie Cię umieścić ;x

Albus, ja Cię widzę w takim układzie - jako, że Twoja postać ma tak strasznie dobre serce i jest naiwna, to może by tak sprawić, że Busek a) zechce nawracać leniwego kolegę na odpowiednią drogę życiową, b) zapragnie wpoić w niego miłość do quidditcha? Te starania i tak spełzłyby na niczym, gdyż Ethan jest zbyt uparty i w ogóle, ale na początku wydawałby się być nawet zainteresowany propozycją kumpla. Co Ty na to?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Shannon Peverell Pią Gru 03 2010, 14:09

Mhmm.. Może masz jakieś pomysły co do mnie? ;d
Shannon Peverell
Shannon Peverell

Liczba postów : 34
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 01/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pią Gru 03 2010, 18:23

W sumie po wnikliwej analizie charakteru można by wziąć Shannon na nieprzychylną, z tym że szczegóły byłby do ustalenia na pw, o.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pią Gru 03 2010, 18:43

Zgadzam się na propozycję a)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Lysander Scamander Sob Gru 04 2010, 12:36

Lyś do 5#
Lysander Scamander
Lysander Scamander

Liczba postów : 52
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 02/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Elanie Little Sob Gru 04 2010, 21:26

Toooo piąteczka? :3
Elanie Little
Elanie Little

Liczba postów : 33
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 01/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Nie Gru 05 2010, 17:20

Skoro tak Cię ciągnie, nie ma sprawy. ^ ^

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Czw Gru 09 2010, 21:13

Tj ja myślę tak: przez sam wzgląd na Luke'a Pasqualino, Blanche będzie go darzyła specjalnym afektem, a mianowicie umieści na swojej liście, tych, na których przyjemnie popatrzeć, jak się tylko ma okazję. Oczywiście żadnego prześladowania, bo gdzież to Ślizgonce przystoi ^^ no ale powiedzmy, że nie mieli okazji się wcześniej poznać i w sumie może zostać tak, jak napisałam, chyba że stwierdzisz, że można rozwinąć albo coś

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pią Gru 10 2010, 17:55

Rozwinąć się wszystko zawsze może, czemu nie (; Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Haerowen Villain Nie Gru 12 2010, 22:44

W prawdzie jestem Twoją kuzynką ale masz mnie wpisać w miejsce siostry bo nie zamierzam się Tobą dzielić
No chyba, że będę adoptowana. Na to mogę się zgodzić.
Haerowen Villain
Haerowen Villain

Liczba postów : 122
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 12/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pon Gru 13 2010, 14:17

No nie wiem ; / Ty jednak zasługujesz na jakieś naprawdę wyjątkowe miejsce na przykład taki osobisty mruczuś? To lepsze niż siostrunia i w ogóle.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Haerowen Villain Pon Gru 13 2010, 14:18

Też tak sądzę! <3
Haerowen Villain
Haerowen Villain

Liczba postów : 122
Wiek : 30
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 12/12/2010

Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Go?? Pon Gru 13 2010, 14:19

To załatwione :**

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Eciak Empty Re: Eciak

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach