Iatre Ralvid

Go down

Iatre Ralvid

Pisanie by Iatre Ralvid on Czw Sty 06 2011, 19:51

1. Imię (imiona) Iatre Levente
2. Nazwisko: Ralvid
3. Data urodzenia, wiek: 23 Maj 2006, 16 lat
4. Dom: Ravenclaw
5. Klasa: VI
6. Czystość krwi: Mugolska
7. Miejsce zamieszkania: Irlandia Północna
8. Status majątkowy: Ubogi
9. Rodzina: Przeciętna, mugolska rodzina nie wiedząca nawet z początku o istnieniu magii.

10. Charakter: Iatre był wychowany w mugolskiej rodzinę co jednak wpłynęło na jego wczesnodzieciece postrzeganie świata w sposób inny niż jego aktualni magiczni rówieśnicy co należy już na wstępie podkreślić, szok po zobaczeniu nowego świata i te sprawy... Myśli nadzwyczaj logicznie i racjonalnie choć zachowaniem i słowami za nic tego nie zdradza bo z pozoru dziwne podejście do ściany i gapiąc się chwile zacznie samymi opuszkami palców ją dotykać może być dwojako postrzegane. A to zwyczajne badanie tekstury, wykonania oraz sprawdzenie budulca wykorzystanego do produkcji ów ściany. Stara się niemal zawsze mówić prawdę co jest dla niego swego rodzaju życiowym wyzwaniem, znalazł już sporo metod obejścia tego co sobie postawił za geis. Nie lubi dużych skupisk ludzi, trzyma tylko przy sobie garstkę bliskich znajomych których testuje. Nic dziwnego, chce wiedzieć dokładnie co taki przyjaciel może mu zaoferować i w jakich chwilach najlepszym rozwiązaniem jest działanie samemu. Zawsze w rozmowach szuka hipokryzji, przekłamań czy błędów logicznych w wypowiedzi czy działaniu, które po znalezieniu bezlitośnie punktuje mówiąc często nieprzyjemną szczerą prawdę wprost w twarz. To może być jednym z powodów dlaczego Iatre nie jest specjalnie lubiany, swoje dość flegmatyczne zachowanie oraz nieprzymuszona szczerość z dodanym do tego miłym uśmiechem działa na nerwy choć sam nie widzi w tym nic złego, przecież daje możliwość rozwoju w dobrym kierunku!
Kocha ogień, ba ogień jest właśnie tym co go może przyciągnąć, zwabić, omamić, czy dać krótkotrwałą radość jest piromanem i zdaje sobie z tego doskonale sprawę godzinami może siedzieć i gapić się w skaczące ognie w ognisku czasem zdarza mu się coś podpalić ale to nie jest takie częste by mógł być za to pociągnięty do odpowiedzialności za to kibicował każdemu podpalonemu drzewu, śmietnikowi, domowi jaki w życiu zobaczył. Jest ciekawy wszystkiego, czasami szuka zupełnie niepotrzebnej mu informacji przez parę dni tylko po to by ‘’wiedzieć’’.

11. Wygląd
Nie można powiedzieć, aby Iatre wyróżniał się z tłumu swoim wyglądem. Jego znakiem szczególnym jest normalność. Jasna cera, twarz o standardowych rysach, otulona ciemnobrązowymi włosami czym ramką. Nieznacznie falowane, sięgają ramion. Kości policzkowe Iatre są dość wydatne. Na świat patrzy szmaragdowymi oczami, dość urodziwymi jak na chłopaka.
Również jeżeli chodzi o sylwetkę, chłopak się nie wyróżnia. Średniego wzrostu, może nieco wychudzony. Przeważnie, ze względu na wymogi szkoły, zakłada na siebie szatę z godłem swojego domu na piersi. Kiedy jednak nie obowiązują go zakazy nosi zwykłe, mugolskie ubrania, przeważnie ograniczając się do koszulek oraz jeansów.

12. Historia
Iatre urodził, wychował i żył w zwyczajnej mugolskiej niezbyt bogatej (by nie powiedzieć biednej) rodzinie. Żył sobie spokojnie przez te wszystkie lata nim dostał list. Życie to nie różniło się od życia jego niemagicznych rówieśników można by powiedzieć że Iatre miał perfekcyjnie spokojne życie. Choć od czasu do czasu zdarzały mu się jakieś dziwne momenty gdy to jakiś pobliski liść się spalił po długim obserwowaniu czy książka spadła z biurka bez żadnego ostrzeżenia czy powodu ale tego typu wydarzenia były traktowane jako przewidzenia czy grupowe halucynacje. Kiedy dostał list od szkoły rodzice potraktowali to jako głupi żart. Gdy już list przyszedł następnego dnia potraktowany został poważniej i była nawet próba kontaktu z adresatem. Chłopca nie wtajemniczyli w przebieg tamtych rozmów a stanęło na tym że młody pójdzie się kształcić w jakiejś szkole w Anglii co go nie byle jak zaskoczyło jako mieszkańca Irlandii. Tak i o to na początku września znalazł się sam nie wiedząc dlaczego i po co obładowany różnorakim sprzętem od kociołka po kawałek patyka w pociągu do szkoły która miała mu w parę dni zmiękczyć i zmienić światopogląd na tyle by musiał odrzucić wszystko to czego się nauczył żyjąc jako mugol. Nauka jednak nie była tak ciężka jakby sobie myślał w tych pierwszych dniach a młody plastyczny umysł z łatwością dał sobie rade z przestawieniem się na myślenie pod kątem magicznym. Te właśnie lata spędził spokojnie czasem trochę czując się samotnym na podpalaniu różnych przedmiotów (nikt o tym się nie dowiedział na jego szczęście. ) oraz ucząc się tych rzeczy o którym inni mogli tylko pomarzyć.


13. Wynik testy Tiary Przydziału

Ravenclaw - 13
Slytherin - 12
Hufflepuff - 10
Gryffindor - 9
avatar
Iatre Ralvid

Liczba postów : 2
Czystość krwi : Mugolska
Klasa : VI
Dołaczył : 28/12/2010

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach