Scott White

Go down

Scott White

Pisanie by Scott White on Sob Mar 05 2011, 09:45

1. Imię (imiona): Scott, Nathaniel
2. Nazwisko: White
3. Data urodzenia, wiek: 27.03.2006, 16
4. Dom: Gryffindor
5. Klasa: VI
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Hiszpania, Salamanka
8.Status: zamożny
9.Rodzina:
Janet - 40 lat, matka Scotta. Czarodziejka czystej krwi, obecnie pracuje jako uzdrowicielka w szpitalu w Hiszpanii. Ma dobry kontakt z synem, ale nie zawsze wie z jakimi problemami boryka się jej syn.
Ryan - 40 lat, ojciec Scotta. Czarodziej czystej krwi, obecnie obejmuje stanowisko szefa departamentu Aurorów w Hiszpanii. Pracuje tam wraz ze swoim przyjacielem Thomasem. Stara się spędzać z synem dużo czasu, ale niezbyt mu się to udaje. To on rozbudził w nim pasję do quidditcha
Sally i Christopher - oboje po 63 lat, dziadkowie od strony ojca. Obecnie są na emeryturze, często odwiedzają chłopaka lub on ich. Jedyna rodzina Scotta poza rodzicami i chrzestnym. Udało im się przeżyć spotkanie z Voldemortem.
Thomas - 38 lat, chrzestny Scotta. Ulubiony i jedyny wujek chłopaka. Szanowany auror pracujący w tym samym biurze co Ryan. Świetnie dogaduje się ze Scottem.
Dziadkowie od strony matki i reszta rodziny została zamordowana prze Voldemorta i Śmierciożerców.
Mike - 16 lat, przyjaciel Scotta jest dla niego jak brat. Obaj chodzą do tego samego domu i śpią w jednym dormitorium. Chłopcy poznali się podczas pierwszego przyjazdu do Hogwartu.

10.Charakter:
Słodki flirciarz, z uroczymi oczkami. Muzyka jest odzwierciedleniem jego duszy. Gra na gitarze. Jak dotąd nie miał dziewczyny, ponieważ jak sam kiedyś powiedział: "Nie rozumiem tych dziewczyn, które martwią się tylko o swój makijaż i paznokcie. Nie mają wnętrza i własnego zdania są po prostu puste". Uwielbia długie spacery w blasku księżyca. Romantyczny typ chociaż trochę nieokrzesany. Scott jest bardzo uprzejmym młodzieńcem. Z charakteru jest bardzo odważy, nieco zbyt pewny siebie, ale jednocześnie uprzejmy, szarmancki, z szacunkiem dla kobiet. Nie znosi gdy ktoś próbuje narzucać mu cokolwiek. Nie daje sobą pomiatać, kłótliwy, zadziorny. Chłopak nie przejmuje się tym, co ludzie o nim myślą, żyje tak jak lubi. Jest bardzo upartą osobą, nie zrezygnuje z zadania, dopóki nie wyczerpie wszystkich możliwości jego wykonania. Kiedy ktoś go obrazi, potrafi odpyskować i zemścić się tak, że przeciwnik żałuje tego, że zaczął. Scott ma bardzo rozwiniętą intuicję. Potrafi przejrzeć czyjeś zamiary. Mimo wszystko pozostaje dyskretny. Nie potrzebuje nikomu mówić o swoim spostrzeżeniu wystarcza mu to, że on zna prawdę. Rzadko nagina tę zasadę, jeśli ją nagnie jest to konieczność. Jest popularny w szkole. Wszyscy wiedzą kim jest Scott White. Nie wszyscy mieli jednak okazje poznać go, gdy był w stanie pokojowym, przykładem mogą być Ślizgoni. Lubi ludzi, którzy mówią prosto z mostu, a nie owijają w bawełnę, uznaje to za stratę swojego cennego czasu. White uwielbia grę w quidditcha, a także różne mugolskie sporty, jak na przykład jazda na snowboardzie i gra w piłkę nożną. Bardzo bystry i inteligentny, zdobywa same wysokie oceny, choć nie przywiązujący zwykle wagi do swej edukacji. Mimo, że został wychowany w rodzinie, w której są sami czarodzieje czystej krwi nie ma mani czystości. Uważa, że nie liczy się pochodzenie, lecz to jaka ta osoba jest naprawdę.

11.Wygląd: Chad Murray
Scott jest wysokim, ma około 189 centymetrów wzrostu, dobrze zbudowanym młodym mężczyzną. Pieszczotliwie dba o swoją kondycię fizyczną, przez co jest "zdrowo umięśniony", jak to Mike nazywa, czyli widać, że mięśnie ma, ale nie rażą niepotrzebnie po oczach. Jest błękitnookim blondynem. Ma nieco dłuższe włosy, które ma w nawyku przeczesywać ręką. Gdy spojrzy się w jego oczy odnosi się uczucie, że się w nich tonie. Sprawia to zatem, że jego spojrzenie jest tajemnicze i intrygujące. Ma proporcjonalne i delikatne rysy twarzy, maja jednak w sobie coś arystokratycznego. Usta ma delikatne, kryją ładne, białe, równe zęby, które często błyszczą w szerokim uśmiechu. Jego postawa zawsze jest wyprostowana i dająca wrażenie pewnego siebie osobnika. Scott to niesamowicie przystojny mężczyzna, o czym może poświadczyć znaczna większość damskiej populacji Hogwartu.

12.Historia :
Korzenie rodziny White sięgają VII wieku, jednak o przodkach słynnego Joshuy i jego małżonki Wolfungi wiadomo niewiele. Ze starych podań odnalezionych w rodzinnej bibliotece wynika, że ich przodkowie przybyli na tereny Hiszpanii w czasach rewolucji burżuazyjnej w Anglii. Nie dotknął ich jednak kryzys szlachty rodowej.
Wolfunga była córką angielskiego emisariusza, który opuścił rodzime ziemie. Podobnie rzecz miała się z rodzicami Joshuy. Obie rodziny połączyły się - małżeństwo było planowane od dawna. Hiszpania była wówczas miejscem, w którym Henderson i White czuli się bezpiecznie. Migracja rozciągająca się na około 15 lat zawiodła ich do małego wówczas miasteczka Salamanka, gdzie po śmierci swych rodziców Wolfunga i Joshua wspólnymi siłami stworzyli
siedzibę rodu.
Z historycznych zapisków wynika, że Joshua przez dłuższy czas pełnił rolę strażnika okolicznych wsi. Magię wykorzystywał do pomagania tamtejszym mugolom w walce z żywiołem (ciężkie zimy, wiecznie wzburzona woda) - wzmacniał ich statki, a w czasie obfitych opadów zabezpieczał zbiory rolników przed zamoknięciem i pomagał walczyć z przeciwnikami.
Joshua i Wolfunga doczekali się potomstwa. W 1821 roku na świat przyszedł i pierworodny syn Horacy, pięć lat później urodziła się Amelia.
Ojciec obojga zmarł podczas nordyckiego święta ognia - Up Helly-Aa. Jego ciało spalono.
Dziesięć lat później odeszła Wolfunga - kobieta silna, rygorystyczna i zasadnicza.
Horacy przejął majątek po ojcu. W 1843 roku poprzez kolejne planowane małżeństwo - poznał przy ołtarzu swoją towarzyszkę życia - Katherinę Rivera - czarownicę czystej krwi, urodzoną w Dublinie. Wolfunga dobrze zaplanowała przyszłość swojego syna. Rodzina Riverów posiadała rozległe ziemie.
Aby interes i zamiłowania Joshuy nie odeszły w zapomnienie - Horacy i Katherine otworzyli szkołę, w której mogli szkolić się do obrony siebie i swojej rodziny, w pobliżu swojego domu. Już wtedy w tym miasteczku zaczęły osiedlać się bogate europejskie rody magiczne. Był to bowiem teren wolny od wojen i polityki czarnomagicznej.
Siostra Horacego - Amelia w 1845 roku również poznała swego partnera. Był nim czarodziej fińskiego pochodzenia - Emerald Svensky. Młodzi pobrali się w trzy miesiące po ogłoszeniu zaręczyn - 9 miesięcy później, w roku 1846 przyszedł na świat ich syn Ottavio, a w 1848
córka Flavia. Oboje zginęli w trakcie podróży do Francji w roku 1923.
Żadne z nich nie miało dzieci i tu wygasa linia Amelii i Emeralda.
Wróćmy jednak do Horacego i uroczej dublinki. W
1850 roku Katherine powiła syna, któremu nadano imię Christopher. Chłopczyk
wychowywał się wśród ksiąg, w których było mnóstwo zaklęć obronnych jak i tych
atakujących. Christopher wyrósł na
inteligentnego młodzieńca i sam bardzo szybko znalazł sobie żonę( również
czystej krwi). Katherine i Horacy nie pochwalali tego związku, więc Christopher
przeniósł się do swej wybranki- Sally Moore z Londynu. Pięć lat później Katherine
i Horacy zginęli. Jednak przed śmiercią pogodzili się z synem. Po ich śmierci
Christopher i Sally wprowadzili się do pałacu White’ów.
Ich pierwsze i jedyne dziecko- Rayn White- narodziło się w
1982 roku. Chłopak tak jak jego przodkowie uwielbiał obronę przed czarną magią.
Po ukończeniu Hogwartu związał się z czarodziejką czystej krwi Janet Hayes.
Hiszpania, pewien wiosenny dzień. Na dworze było jeszcze
chłodno. Tę spokojną noc, prawie siedemnaście lat temu przerwały krzyki młodej Janet,
która za godzinę miała być najszczęśliwszą czarownicą pod słońcem, a raczej
księżycem. Urodziła syna. Jakże wszyscy
byli szczęśliwi, a najbardziej chyba ojciec chłopaka Rayan. Maluch urodził się
zdrowy. Nadano mu na imię Scott Nathaniel.
Dorastał on w szczęśliwym i spokojnym otoczeniu. Kiedy
dostał od swojego chrzestnego miotełkę, którą po jeździe chwał pod łóżko. Gdy
miał 4 latka objawił swoje magiczne zdolności. Ręka wujka Thomasa, który
właśnie wręczał mu paczuszkę z prezentem urodzinowym zmniejsza się do
mikroskopijnych wymiarów. Po tym wydarzeniu Scott zaczął coraz częściej coś zwiększać
i zmniejszać.
Gdy miał 7 lat zaczęło się jego zamiłowanie do muzyki. Na prośbę
syna matka zapisała go na lekcję gry na gitarze. W tym czasie odkryto też jego
talent do rysunków.
Jest zima, pięć dni przed wigilią Wigilii. Hogwart... To
brzmiało tak niesamowicie magicznie i podniecająco. Scott podczas, gdy matka
przeglądała jego szafę z ubraniami, odhaczył kolejne dwa dni, na kalendarzyku,
który wykonał sama. Janet zauważyła, że syn skreśliła dwie krateczki. Tylko się
uśmiechnęła, bo ona również nie mogła się doczekać.
31 sierpnia już jutro wymarzony dzień Scotta, wreszcie pójdzie
do Hogwartu. Razem z rodzicami wybrał się na ulice Pokątną i zakupił wszystkie
potrzebne przedmioty. 1 września wraz z rodzicami wybrał się na stacje King's
Cross. Pierwsze lata nauki szły mu znakomicie był bardzo dobry zwłaszcza z
transmutacji, zaklęć i OPCM. Rodzice dwa razy w miesiącu dostawali list od
dyrektorki na temat zachowania ich syna, w listach była mowa również o koledze
Scotta, Mike’u.
Jego marzeniem jak również jego kolegi Mike jest zostać w przyszłości aurorem. Jednak zanim nimi zostaną mają zamiar zagrać przez rok w drużynie hiszpańskiej i wygrać puchar w quidditchu.
13.Wynik testu Tiary Przydziału:
Gryffindor - 15
Ravenclaw - 6
Hufflepuff - 3
Slytherin - 15
avatar
Scott White

Liczba postów : 7
Dołaczył : 28/02/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach