Nowe pokolenie bohaterów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowy o wszystkim i niczym

+11
Noah Sayers
Liam Hartley
Haerowen Villain
Jace Carter
Daemon Ivers
Adam Enfer
Ethelyn Elliston
Victoire Weasley
Arisa Lee
Madelaine Candle
Rose Weasley
15 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Wto Kwi 12 2011, 16:15

No dobra, czyli całą fabułę z mordami i innymi takimi strasznymi rzeczami ewentualnie przenieślibyśmy na soglam, tak? Bo to byłoby całkiem spoko. I Amelia zapewne by na coś takiego poszła, więc jakby coś, to faktycznie tworzenie nowego forum z taką samą fabuła byłoby bezsensem. Wystarczy tam pozakładać kilka dorosłych postaci więcej, rozpocząć aktywniejszą grę w Londynie, a nie w Hogwarcie, by użytkownicy zauważyli, że dzieje się coś innego. Dodać kilka nowych numerów Proroka, zrobić jakaś ankietę, która miałaby na celu sprawdzenie, ilu ludzi byłoby chętnych do prowadzenia nowych akcji. Założyłoby się Ministerstwo Magii, kwaterę Zakonu, zrobiłoby się nowa grupę i voila. Tak myślę.
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Sro Kwi 13 2011, 07:53

To najpierw może zapytajmy Amelii i zróbmy ankietę. Dopiero potem bawmy się w resztę.
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Chloe Cavanaugh Sro Kwi 13 2011, 13:46

Liam Hartley napisał:To najpierw może zapytajmy Amelii i zróbmy ankietę. Dopiero potem bawmy się w resztę.

Głupie pytanie, oczywiście, że ja jestem chętna na wszystkie urozmaicenia i jak najbardziej się na nie piszę! Jeśli Hogwart jest problemem, to na kontach dorosłych czarodziejów może nawet go nie być widać, żaden problem (i tak to miałam zrobić dawno temu tylko jakoś, hm).
Co do ankiet - mało miarodajne. Weźmy pod uwagę chór - ponad 30 osób było na tak, jak przyszło co do czego, zgłosiło się osiem. Na wh ankieta o wydłużenie czasu też niby pokazała, że userzy chcą, a teraz wszyscy narzekają.
Jeśli chodzi o moje zdanie, to bez znaczenia, czy zakłada się nowe forum czy dorzuca do innego, bo procedury te same - i tak trzeba nowych użytkowników ściągać. Jak Noah zauważył, u nas taka fabuła już jest, tylko nie ma użytkowników, którzy chcieliby to rozgrywać. Jak się znajdą - myślę, że może wypalić.
Chloe Cavanaugh
Chloe Cavanaugh
Prefekt

Liczba postów : 63
Wiek : 30
Czystość krwi : półkrwi
Klasa : VI
Dołaczył : 24/12/2010

http://hogwart.soglam.net

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Sro Kwi 13 2011, 17:55

No właśnie tak się bałem, że na ankietę wszyscy się rzucą, a jak przyjdzie co do czego, to wyjdzie kiszka. No ale kto nie ryzykuje ten się nie bawi.
A dałoby się z tej okazji urozmaicić szatę graficzną forum, nawiązując do tego Londynu? : D

Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Chloe Cavanaugh Sro Kwi 13 2011, 19:16

Pewnie. I tak pracujemy (hm... tak teoretycznie bo wielki potwór matura zjadł w katuszach całą moją wenę, osoba, którą o to poprosiliśmy jak na razie walczy) nad zmianą szaty graficznej - sądzę, że w tym momencie dodanie Londynu nie byłoby problemem.
Ty byłbyś chętny zająć się organizacją życia dorosłych? Bo z tego, co widziałam u nas też jesteś zarejestrowany.
Chloe Cavanaugh
Chloe Cavanaugh
Prefekt

Liczba postów : 63
Wiek : 30
Czystość krwi : półkrwi
Klasa : VI
Dołaczył : 24/12/2010

http://hogwart.soglam.net

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Angel Rackharrow Nie Kwi 24 2011, 13:37

No to co z tym wszystkim? Liaaam, jesteś potrzebny! ._.
Angel Rackharrow
Angel Rackharrow
Administrator
Prefekt naczelny

Liczba postów : 99
Wiek : 30
Czystość krwi : czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 10/12/2010

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Sro Maj 04 2011, 15:36

Sorry, ostatnio nie mogłem się ogarnąć i stąd nie odpisywałem. Odebrałem już Wasze PW, zaraz postaram się odezwać.
Generalnie dzięki za propozycje i ugodę, Chloe, ale ostatecznie pomyślałem, że chociaż świat magii gwarantuje większą żywotność forum (przynajmniej z moich obserwacji), a i na soglamie nie trzeba byłoby zakładać miliarda lokacji, pisać regulaminów, czyli po porostu można byłoby bardziej skupić się na fabule, niż ślęczeć godzinami nad tworzeniem nowego forum, to jednak wolałbym te całe proponowane wyżej egzorcyzmy. Z perspektywy czasu o wiele bardziej do mnie przemawiają.
Co Wy na to? Wolę zapytać raz jeszcze, bo możliwe, że po dłuższym czasie trochę się u Was pozmieniało. (;
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Noah Sayers Czw Maj 05 2011, 15:20

Powiew świeżości w forumowym świecie jest spoko. Zatem egzorcyzmy ze wszystkimi różnymi dziwnymi akcjami, jeszcze dziwniejszymi stworzeniami i bór wie czym jeszcze to pomysł klawy, na który się piszę i który się zrealizuje zaraz po maturach *-* A przynajmniej coś zacznie się w tym kierunku robić ( z moje strony), po ustnym polskim czyli, łaa, po środzie.
Noah Sayers
Noah Sayers

Liczba postów : 20
Wiek : 30
Czystość krwi : ¼
Klasa : VII
Dołaczył : 16/03/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Chloe Cavanaugh Czw Maj 05 2011, 21:07

Matura to bzdura.

Chloe Cavanaugh
Chloe Cavanaugh
Prefekt

Liczba postów : 63
Wiek : 30
Czystość krwi : półkrwi
Klasa : VI
Dołaczył : 24/12/2010

http://hogwart.soglam.net

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Liam Hartley Wto Maj 24 2011, 18:10

xxx
Liam Hartley
Liam Hartley

Liczba postów : 37
Wiek : 31
Czystość krwi : czysta
Klasa : VII
Dołaczył : 05/01/2011

Powrót do góry Go down

Rozmowy o wszystkim i niczym - Page 3 Empty Re: Rozmowy o wszystkim i niczym

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach