Nowe pokolenie bohaterów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reklamy

+2
Ethelyn Elliston
Rose Weasley
6 posters

Go down

Reklamy Empty Reklamy

Pisanie by Rose Weasley Pon Lis 29 2010, 13:42

Masz bloga, stronę, bądź forum, którym chcesz się pochwalić? Śmiało!
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Ethelyn Elliston Sob Gru 25 2010, 18:16


Reklamy 33jsu8w
Klik w obrazek!


Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to było żyć w szaleńczych, pełnych subkultur latach osiemdziesiątych? A czy zastanawiałeś się może, jak wtedy wyglądało życie w elitarnej szkole Magii?
Instytut Magii Dahlvald to Skandynawska szkoła magii, słynąca w świecie obcym mugolom swym wysokim poziomem nauczania, jak i niesamowitymi widokami wprost z niezwykłego, legendarnego zamku.
Dołącz do nas już teraz, serdecznie zapraszamy!
Ethelyn Elliston
Ethelyn Elliston
Prefekt naczelny

Liczba postów : 85
Wiek : 30
Czystość krwi : ¾
Klasa : VI
Dołaczył : 13/12/2010

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Liv Thorshavn Nie Gru 26 2010, 21:32

DEVORTIS - Najlepsze RPG w sieci!
Link

Stwórz niepowtarzalnego bohatera, zyskaj sławę i bogactwa!
21 ras, 19 bóstw, świetna grafika i niepowtarzalny KLIMAT.
Tylko tutaj mechanika łączy się z rozbudowanym systemem fabularnym.
Arena, rody, klany, strażnice, chowańce, kusząca sukkuba, hazard, amulety i pierścienie, miasta szlachciców, a dla graczy fabularnych: herby szlacheckie, warstwy społeczne, punkty klimatu, gazeta i klimatyczne plotki, zmienna pogoda, sesje globalne, indywidualne, drużynowe, forumowe... a to tylko początek.
GORĄCO POLECAM!


Liv Thorshavn
Liv Thorshavn

Liczba postów : 34
Czystość krwi : 3/4
Klasa : VII
Dołaczył : 24/12/2010

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Polly Carney Pon Gru 27 2010, 19:40

Forum New Magic zaprasza

Akcja rozgrywa się tuż po tym, kiedy to młody Harry Potter pokonuje Lorda Voldemorta i oswabadza cały świat spod jego władzy. Hogwart zostaje na nowo odbudowany i uczniowie zaczynają napływać z różnych zakątków Anglii, Szkocji, Irlandii i Walii, by poznać tajniki magii, poznać życie w Akademii Magii i Czarodziejstwa oraz przeżyć nowe przygody wraz z rówieśnikami. Tajemnicze intrygi, przelotne romanse i przede wszystkim wspaniała atmosfera. Jak potoczą się losy bohaterów? To zależy wyłącznie od ciebie!


Reklamy Bannernewmagic2

Polly Carney
Polly Carney

Liczba postów : 22
Czystość krwi : czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 21/12/2010

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Maisie Rennison Sro Kwi 13 2011, 20:24

No to ja jako pierwsza dam link do bloga! Ale jakiego bloga... Kompletnie nieporadnego i dziwacznego, oh, ja wiem, że wy w głębi duszy [bardzo, bardzo głęboko] chcecie wejść na tego bloga. No już... niech nie odstrasza was ten okropny wygląd graficzny... Włazić mi, pókim jeszcze nie porwałam członków waszej rodziny i was nie szantażuje!
kliiiik
Maisie Rennison
Maisie Rennison

Liczba postów : 16
Czystość krwi : czysta
Klasa : V
Dołaczył : 13/04/2011

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Demetria Lafaielle Wto Lip 26 2011, 17:44

Reklamy Lalaslls

Witaj w ośrodku psychiatrycznym w Olszance, malutkiej miejscowości położonej gdzieś na krańcach Mazur, w Polsce oczywiście. Nie martw się, może i trafiłeś na zapyziałą dziurę, ale zapewne wysłali Cię tu rodzice, krewni, i kto tam jeszcze... bowiem ośrodek ten przyjmuje młodzież, która sprawia problemy. Niemałe problemy! Część z nich to uzależnieni narkomani, część mające nierówno pod sufitem świry, ale wierz mi na słowo, że wcale nie będziesz się tu nudził. W porządku, mieścina mała, ale jak ciekawa! Co tam zakazy, zasady? Są po to, by je łamać! W dzień pacjenci próbują sprawiać wrażenie w miarę ułożonych i nawet się nie wyróżniać, ale w nocy... w nocy zaczyna się zabawa. Skandale, zdrady, miłości, bijatyki, potajemne spotkania: to wszystko jest w misji naszych podopiecznych, którzy nijak chcą stosować się do reguł. Sądzicie, że chociaż raz przeczytali regulamin? Dobry żart...
Demetria Lafaielle
Demetria Lafaielle

Liczba postów : 13
Wiek : 29
Czystość krwi : czysta
Klasa : szósta
Dołaczył : 17/12/2010

Powrót do góry Go down

Reklamy Empty Re: Reklamy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach