Michelle Brown

Go down

Michelle Brown

Pisanie by Michelle Brown on Nie Mar 06 2011, 13:07

1. Imię (imiona): Michelle
2. Nazwisko: Brown
3. Data urodzenia, wiek: 03.05.2007, 15 lat
4. Dom: Hufflepuff
5. Klasa: V
6. Czystość krwi: czysta
7. Miejsce zamieszkania: Manchester
8. Status majątkowy: zamożny

9. Rodzina: Duża. Są babcie i dziadkowie, do tego cała masa ciotek i wujków. Na całe szczęście spotyka się z nim tylko kilka razy w roku. Chociaż wcale nie jest to takie złe. Ojciec Michelle, Travis popierał kiedyś Czarnego Pana, jednak na szczęście nie był zbyt zaangażowany w jego działalność. Po upadku Voldemorta ustatkował się i założył rodzinę z kobietą, którą kochał jeszcze od czasu szkoły. Szybko urodził im się syn, a następnie córka. Niestety , pani Brown zmarła przy drugim porodzie. Travis bardzo ciężko przeżył to wydarzenie, jednak ze względu na dzieci w miarę szybko się pozbierał. Teraz pracuje w Ministerstwie Magii, wszystkie swoje nadzieje i marzenia wiążąc ze swoim pierworodnym, a córeczkę traktując jak księżniczkę i pragnąc zapewnić jej wszystko czego dziewczyna tylko sobie zamarzy. Spotyka się z różnymi kobietami, jednak od śmierci żony z żadną jeszcze nie związał się na stałe. Dziewczyna zawsze była oczkiem w głowie nie tylko ojca, ale i starszego brata. Nate jest w stosunku do niej opiekuńczy, ale też bez przesady, stara się jej nie ograniczać, dlatego mają ze sobą dobry kontakt. Michelle natomiast jest dla w stosunku do niego zawsze miła, słodka, pomocna i niesamowicie oddana. Matki nie może pamiętać.
10. Charakter: Choć rozpieszczana do granic możliwości Michelle jest w miarę dobrym dzieckiem. To dziewczyna wrażliwa o miękkim serduszku, przynajmniej w stosunku do zwierząt, które uwielbia i o które troszczy się jakby to było dla niej najważniejsze na świecie, bo jeśli chodzi o ludzi to różnie to bywa. Jest czuła, delikatna i przejmuje się losem tych, którzy są jej bliscy. Bywa pomocna i bezinteresowna. Zazwyczaj jest radosna i wesoła, ciągle się śmieje i wszędzie jej pełno. Bywają jednak takie chwile, kiedy Michelle pragnie się schować w najdalszym kącie i cicho przepłakać całą wieczność. Zdarzają się jednak nie często. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że dziewczyna była tak naprawdę wychowywana przez ojca i starszego brata, którzy zawsze bezgranicznie ją uwielbiali, a więc nierealne jest aby była skromną, nieśmiałą dziewczynką. Michelle jest pewna siebie, zna swoje dobre strony i wcale tego nie ukrywa. Uwielbia dobrą zabawę, taniec, śpiew, kontakt z ludźmi. Jest utalentowana muzycznie, ma bardzo dobry głos i wyczucie rytmu. Od dziecka uczona gry na fortepianie, opanowała ją do perfekcji. Jakoś dwa lata temu pokochała drugi instrument, którym jest gitara i z nią też radzi już sobie doskonale. Od zawsze była bardzo muzykalna. Wiecznie chodzi i nuci coś pod nosem. Poza tym uwielbia czytać. Potrafi godzinami siedzieć nad książką i zagłębiać się w świecie swojej wyobraźni. To typowa córeczka tatusia, która nie sprawiała nigdy żadnych problemów wychowawczych, gdyż zawsze wierzyła, że ojciec ma racje, a więc była mu posłuszna. Nie należy jednak sugerować się pierwszym wrażeniem, gdyż kiedy trzeba panienka Brown potrafi także być wredną i złośliwą intrygantką. Jak widać dziewczyna jest pełna sprzeczności.

11. Wygląd: Niewysoka, drobna. Jej oczy w ciepłym odcieniu brązu są wiecznie roześmiane. Na głowie ma długie loki, także brązowe, choć w jasnym świetle wydają się być nieco rudawe. Na twarzy dziewczyny zazwyczaj gości wesoły uśmiech. Kiedy czegoś nie potrafi pojąć marszczy nos w bardzo zabawny sposób. Kiedy jest złą z jej wesołych oczu sypią się iskry. Posiada drobne, zgrabne dłonie. Jej skóra jest dość blada, mimo, że dziewczyna wcale nie unika słońca. Jeśli chodzi o strój Michelle lubi trampki, jeansy i koszulki i sweterki. Jednak w jej szafie dominują zwiewne, dziewczęce sukienki i spódniczki, częściej w jasnych, wręcz pastelowych kolorach. Strój dziewczyny zazwyczaj odzwierciedla jej nastrój, a więc zdarzają się także ciemne ubrania. Kiedy jest zła przez cały dzień potrafi chodzić w czarnej bluzie z włosami ukrytymi pod kapturem. Kiedy jest w dobrym nastroju Michelle porusza się lekko, wręcz frunąc nad ziemią. Kiedy jest zła stąpa ciężko, robiąc przy tym mnóstwo hałasu. Włosów nigdy nie prostuje, gdyż uważa to za największą głupotę na świecie, jest jaka jest i taką właśnie siebie lubi.

12. Historia: Cóż… Jak już wspominałam jej ojciec był poplecznikiem Czarnego Pana, jednak na tyle nieistotnym, że udało mu się uniknąć kary po upadku Voldemorta. Niewiele po ślubie rodziców na świat przyszedł Nate, a po dwóch latach, Michelle. Jako, że matka umarła przy tym porodzie, rodzeństwo wychowywane było przez ojca. Dziewczyna dość późno zaczęła wykazywać zdolności magiczne, jednak kiedy już się stało jej moc okazała się być naprawdę potężna. W dzieciństwie jak każda dziewczynka lubiła bawić się lalkami z koleżankami, jednak równie chętnie dołączała do swojego brata i jego kolegów. Od najmłodszych lat miała ogromne powodzenie u płci przeciwnej, jednak ona sama jeszcze nigdy tego zainteresowania nie odwzajemniła, darząc gorącymi uczuciami bohaterów książek w których się zaczytuje. Poza śmiercią matki, której przecież nie może nawet pamiętać, jej historia nie obfitowała w żadne ważne wydarzenia. Jej życie było spokojne i poukładane aż do przesady.

13. Wynik testy Tiary Przydziału:
Gryffindor - 14
Ravenclaw - 11
Slytherin - 10
Hufflepuff - 7

avatar
Michelle Brown

Liczba postów : 2
Dołaczył : 06/03/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach