Nowe pokolenie bohaterów
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rose

+2
Madelaine Candle
Rose Weasley
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Rose Empty Rose

Pisanie by Go?? Pon Lis 29 2010, 21:23

Rose Nowe-zoo-poznan-3

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 11:38

Cześć, kuzyneczku.
Jeżeli miałeś na myśli, czy dostałam szlaban - nie. Zbyt dobrze się kryję. Ale jeśli chcesz wiedzieć, czy po prostu coś zmajstrowałam... Cóż, odpowiedź sama się ciśnie na usta. A widujemy się rzadko, bo zbyt często przesiadujesz z tymi swoimi Lewkami, a ja ich nie cierpię, o czym dobrze wiesz. W każdym razie - u mnie nic nowego. Żyję, jak widać...

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 12:00

Dobrze, już dobrze - nie gniewaj się.
Nie mam pewności co do tego - nie kojarzę wszystkich twoich znajomych, ale przynajmniej starałam się omijać tych, o których wiem, że się z nimi przyjaźnisz.
Cóż, ja staram się unikać szlabanów jak ognia - opinia prefekta zostałaby wtedy nadszarpnięta, dlatego też nikt z nauczycieli nie wie o tym, co kombinuję na boku...
Wiesz, szczerze mówiąc - mnie też ich brakuje...

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 13:05

Ja ZAWSZE uważam, mój drogi!
Rodzina jest na innych prawach, niż cała reszta. No, chyba, że bierzemy pod uwagę Jamesa i Hugo - dla nich stworzyłam osobną kategorię. Bo wiesz, są: Ślizgoni, Albus Potter i Lily Potter, Czystokrwiści Krukoni, Nauczyciele, Czystokriści Puchoni, Czystokrwiści Gryfoni, Czarodzieje Półkrwi, Czarodzieje 3/4 krwi, Szlamy, Mugole, Zwierzęta, a na samym końcu James i Hugo...
Pamiętaj, że prawie robi baaardzo wielką różnicę! I nawet po takim szkoleniu ze mną nie wygrasz - James zawsze ze mną przegrywał...

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 13:42

Po to, żebyś się pytał. Daj spokój, po prostu nie lubię ludzi niemagicznych, bo są dziwni. A szlamy? To po prostu jakieś wynaturzenie. No to skąd w rodzinie mugolskiej nagle bierze się czarodziej? Pomyłka genetyczna i już.
Wiesz od dawna, że jestem nienormalna i nie pasuję do tej rodziny. Nic na to nie poradzę - taka moja natura, a natury człowieka zmienić się nie da. Może po prostu nie poruszajmy tego drażliwego tematu, hę?
Nie jestem pewna, czy mi się to uda. Bycie dzieckiem "bohaterów" wcale nie jest tak przyjemne, jak mogłoby się komukolwiek wydawać... A przynajmniej nie dla mnie!
Bo James to dupek i w dodatku okropny leń. Chyba bardziej wdał się w waszego dziadka niż w któreś z rodziców. Geny recesywne, jak sądzę...
Ja? Ja mam się bać? I to ciebie? Płonne nadzieje, mój kochany kuzynie! Wyznacz tylko termin i miejsce spotkania, a powiem ci, czy jestem wtedy dostępna i stawię się na twe wezwanie!

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 14:00

Zrobiłeś się drażliwy i cyniczny. Ale mniejsza. Nie osiągnęłam jeszcze tego poziomu - owszem, ale osiągnę. Wiesz o tym tak samo dobrze, jak ja, moja matka, czy ojciec. I nie zamierzam bawić się w fałszywą skromność. Ale na tych słowach poprzestanę i już nie wrócę do tego tematu.
Nie zapomniałam. Nie było by możliwości, bym zapomniała... I tak - po twoim treningu mam czas. Spotkamy się na boisku?
Ja się tego nie wstydzę. Ja po prostu nie mogę tego zaakceptować. Wstyd, a brak akceptacji to dwie różne sprawy!

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 14:46

Bla, bla, bla. Koniec już tego, bo zaraz się naprawdę pokłócimy!
Ja się nigdy nie zmienię. Nie bój się o to!
Może kiedyś. Na razie nie spieszy mi się do tego jakoś specjalnie...

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Lis 30 2010, 15:15

Nie musisz, ale lepiej się bój.
Właśnie tego nie rozumiem, bo tak wiele nas dzieli. Ale nie narzekam - cieszę się, że z tobą przynajmniej się nie kłócę.
W takim razie - do zobaczenia!

Rosie
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 15:11

Cześć braciszku

Co słychać? Podobno rodzinka ma niedługo wpaść do szkoły. Domyślam się dlaczego. Pewnie pękają z dumy i chcą sprawdzić jak ci idzie Quidditch. Może i mnie kiedyś spotkasz na treningu, ukrytą za krzakami w aparatem w ręku.
Tak w ogóle, to obmyślam sposób zemszczenia się na Irytku. Działa mi na nerwy. Podsuniesz jakiś pomysł?

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 15:23

Powiedziałabym bardziej, że Rose zaszyła się gdzieś z Malfoyem. Ostatnio zauważyłam że spędzają ze sobą sporo czasu. I nie, nie tylko w pokoju wspólnym. Tylko błagam, nie mów że znów mam jakieś urojenia. Nie zawsze wymyślam sobie niestworzone historie.
I nie przesadzam. Wiem jak ojciec opowiada o tobie wszystkim dookoła.
Żarty? Z ciebie? Ale dobrze wiesz że to moje ulubione zajęcie! Spodziewaj się mnie... niedługo. A co do Irytka... taak, chyba Baron będzie najlepszy. Zapomniałam o nim. ;]

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 20:40

Wiedziałam, po prostu wiedziałam że tak powiesz. Proszę cię, ja nie mam żadnych urojeń. Wiem dobrze że się nienawidzicie, a zresztą... dobra, nieważne, nie było tematu.
Nie powinnam się wtrącać w ich sprawy.
Żarty żartami, ale ty ostatnio coś umilkłeś. Stało się coś?
Reprezentacja, no właśnie. To wielki osiągnięcie, Al. Normalnie zbiorę się w sobie i dostaniesz osobiste gratulacje od siostry. och tak, wiem ze będziesz się cieszyć.
Że niby ja zmieniłam zdanie o Quidditchu? Nigdy w życiu. Chociaż nie, jednak z drugiej strony... po cichu marzy mi się żeby spróbować trafić gola do bramki. Ale nie, raczej tego nie zrobię. I dzięki za powodzenia, skorzystam z rad.

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 20:56

Rozumiem cię. Rose również kocham jak własną siostrę, której na moje nieszczęście nie posiadam. A co do jej charakteru, zgadzam się że ma trudny, ale za to przecież ją lubimy, prawda? Ona zresztą nie przejmuje się opinią innych, często robi to na co ma ochotę. Ciocia i wujek... no cóż. Dobra, mówiłam już, że nie ważne. Niech robi co uważa, a ja tylko napisałam ci swoje spostrzeżenia. Musiałam to komuś powiedzieć, a ty wydałeś się najodpowiedniejszy. A może najzwyczajniej jesteś o nią zazdrosny? Bo pojawił się ktoś kto ci może odebrać najlepszą przyjaciółkę?
Wiem że masz dużo na głowie. I tak jesteś najlepszym szukającym, wiedz że masz moje poparcie. Kilka sztuczek? Naprawdę chcesz żebym się skompromitowała przed własnym bratem? Chyba spaliłabym się ze wstydu. Wiesz dobrze że się do tego nie nadaję.

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 21:14

Dobrze powiedziane. Na swoje nieszczęście. Ale za to mam talent w pojedynkach, o. I widzisz, tu się od was różnię. I możliwe że w przyszłości będę lepsza od was obydwu. Zobaczycie, zobaczycie jeszcze. Czy ty naprawdę musisz być do niego taki uprzedzony? A może wcale nie ma zamiaru jej krzywdzić? Dobra, w każdym bądź razie i tak aktualnie są również wrogami. Będzie jak będzie, zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.
No dobra, zazdrosny może nie jesteś, tak mi się tylko powiedziało. Chociaż z drugiej strony... tak ją bronisz jakby nie wiem co się stało. I tak, tak wiem że to twoja przyjaciółka, ale moja również. Nie musisz się o nią bać.
Dziękuję, to miłe z twojej strony. I wiesz że też się kocham. To co, może jutro wpadnę na to nieszczęsne boisko. Tylko wiesz, masz się nie śmiać, bo poznasz mój gniew!

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 21:29

Że niby ty lepszy ode mnie w pojedynkach? Chyba śniesz. Założymy się? Jutro dam ci fory. I nie, nie będziesz musiał mnie oszczędzać. Nie możesz być najlepszy we wszystkim. Uważaj bo niedługo popadniesz w samozachwyt i co wtedy? No co?
Wiem że obraża naszą rodzinę, ale my także obrażamy jego. Ja też nie mam nic do mugoli, ale jak widać... cóż, są ludzie którym to przeszkadza. Ale oni mnie nie obchodzą. Zresztą ktoś od dziecka wbijał mi do głowy zasadę, że krew nie ma znaczenia. I ja się z tym stwierdzeniem zgodzę. A co do mojego gniewu, to wcale nie miało być zabawne! Taak? To jeszcze zobaczysz jutro. Dobrze, wezmę swoją, przyda się.

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 21:51

Och, no to dobrze że wiesz. Nie no dobra, tylko żartowałam. Ale spokojnie, jutro zobaczymy. Okej, z tym samozachwytem to trochę rzeczywiście przesadziłam. Ale nie mów że ty też nie pożądasz takiej sławy, no. Okej, ja też dam z siebie wszystko.
Widać geny dają swoje. Wiem jaki był Dracon Malfoy... cóż, Scorp jest taki sam, to fakt, ale nie porównuj do niego Rose, proszę. To że trafiła do Slytherinu... uch, nie będę komentować. Dobra, przestańmy ją obgadywać w końcu. Będzie jak będzie. I nie martw się, nie pokłócimy się. Już ja oto zadbam.
Patronus... tego też w końcu nauczę się wyczarowywać. Spokojna głowa braciszku.
To co, może od razu boisko? I błagam cię, możesz w końcu przestać mówić do mnie malutka? Lily w zupełności wystarczy, na prawdę.

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Go?? Czw Gru 02 2010, 22:14

No już dobrze, dobrze, nie denerwuj się. Ale jak widać zainteresowali się tobą, więc musiałeś być naprawdę dobry. No okej, powiedziałabym że świetny. Ooj, no już nie snuj tak planów, bo jeszcze wszystko się może zmienić. W końcu jeszcze 2 lata posiedzisz w Hogwarcie. To dużo. I nie mów że twój wyjazd wszystkich ucieszy. Na przykład mnie nie. Będę tęsknić. Masz wszystkich odwiedzać, a mnie w szczególności. Pamiętaj!
Rano... jasne, nie ma sprawy. Pewnie i tak zaśpię, więc z łaski swojej poczekaj tam na mnie... jakiś czas. Jestem leniem i prawdę mówiąc mam małe problemy w wczesnym wstawaniem.
Proszę cię Al. Mam zacząć do ciebie mówić staruszku? Jasne, nie ma sprawy. I tak, powoli zaczyna mnie to denerwować. Chłopaka? Ja? Co ty, oszalałeś? A nawet jeśli, i tak bym ci nie powiedziała, a nawet dokładnie zadbałabym, żebyś się o tym nie dowiedział.
To do jutra.

Lily

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Rose Weasley Wto Gru 07 2010, 16:20

Cóż, teraz już widzę o co chodziło Scorpiusowi. Nie tylko chciał uprzykrzyć mi życie swoim wiecznym marudzeniem i docinkami, ale w dodatku skłócić z moją rodziną! Niech go Avada trafi!
Al, nie wierz w to, co piszą i mówią! Ja wcale się z nim na poważnie nie związałam. Po prostu musiałam przystać na jego kretyńskie warunki...

Rosie.
Rose Weasley
Rose Weasley
Administrator
Prefekt

Liczba postów : 274
Wiek : 29
Czystość krwi : 1/2?
Klasa : VI
Dołaczył : 28/11/2010

http://ammarth.mylog.pl

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 17:23

Hej,

U mnie wszystko w porządku. Muszę się wziąć za wypracowania, a czas dziwnym trafem umyka mi między palcami, jak woda.
A u Ciebie co słychać? Mam nadzieję, że nie napadasz biednych dziewczyn śnieżkami na błoniach.

Mad.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 17:35

Słyszałam, słyszałam. A raczej przeczytałam, jestem zdziwiona, że nie powiedziałeś mi tego sam, no ale. Jakoś to przeżyję. Gratulacje Nie przejmuj się tymi pluskwami.

Al, Al, Al. Czy Ty naprawdę jesteś ślepy, czy tylko udajesz? Zaproś Shannon, jestem pewna, że się zgodzi i będzie wniebowzięta.
Ja chyba pójdę sama - nie przeszkadza mi to w żadnym przypadku.

Mads.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Scorpius Malfoy Pon Gru 13 2010, 17:46

Odwal się, Potter.
Niech Cię nie obchodzi to, co robię, bo to wyłącznie MOJA sprawa.


Malfoy
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy
Prefekt
Kapitan

Liczba postów : 110
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 17:53

Czyli, że ja bym wygadała? No wiesz... Mniejsza, nie będziemy się o coś takiego kłócić. Bynajmniej ja nie chcę. Uff. Twoja mama? Przecież ona jest ogromną fanką sportu, w końcu jest redaktorką w gazecie rubryki sportowej. Chyba mnie wkręcasz...
A Scorpiusa lepiej zostaw w spokoju. Jeśli chodzi o jego ego i pokazywanie mu gdzie jego miejsce, jest nieobliczalny.
Taak. I Ty niby też nic do niej nie czujesz? Na odległość widać, że Ci się podoba! I nawet mi nie mów, że nie. Nie lubię kłamców. 'Tylko przyjaciółka' - jasne.

Mad.

PS.: Tak.. Podaj mi przykład z kim miałabym pójść i dlaczego ja jako dziewczyna miałabym owego osobnika poprosić pierwsza.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 18:12

Tak, wiem kim jest Twój ojciec Al, nie musisz mi tego pisać ;p
No nie rozśmieszaj mnie! Jestem bardziej przychylna ku temu, że to ta Twoja ukochana 'Rosie' coś zrobi Scorpiusowi niż on jej. Przecież to śmieszne, ona jest jeszcze bardziej psychiczna niż on. Błagam Cię, Al. Nie powiesz mi chyba, że Rose Weasly jest wzorem cnót, albo chociażby grzeczną, czy nawet normalną dziewczyną?
Albo rób sobie co chcesz, nie będę się na ten temat wypowiadała, bo krew się we mnie gotuje.
Ona tez ma do Ciebie maślane oczy, wierz mi. Jestem dziewczyną, wiem co widzę. Po prostu zaproś ją na ten bal. Ale bez żadnych głupich wstawek typu: "Ale jako przyjaciele! Jako przyjaciele!" bo to idiotyczne...
Fakt, są inne czasy, ale nie zapominaj, że ja tez jestem odrobinę inna, odstaję od tych czasów i chciałabym, żeby ktoś z łaski swojej zaprosił mnie na bal, jeśli mam tam iść.
Lorc wolałby pójść z Sunny. ;p

Mads.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 18:40

Jakoś nie bardzo potrafię w to uwierzyć. I nie nazwałabym tego wszystkiego 'psikusami'. Al nie oszukuj samego siebie. Ona po prostu jest rasową ślizgonką wykorzystującą innych ludzi do swoich własnych celów i mającą swoich pupilków, których pozornie dobrze traktuje. Jestem niemalże pewna, że gdyby powróciły Ciemne Czasy, to poleciałaby jak na skrzydełkach do Sam-Wiesz-Kogo.
Wiesz co, skoro uważasz, że ona nic nie czuje (Co jest absolutną bzdurą!) to jej nie zapraszaj i tyle.
Taa, niby kogo? Może Hunhingtona? Albo lepiej! Scorpiusa Malfoya.. ;/

Mads.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 20:19

No ja nigdy, ale to nigdy nie spotkałam się ową dobrocią ze strony Twojej kuzynki, więc wybacz - ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wierzę właśnie w to.
No i tak trzymać! Uszy do góry! Ach, żeby mnie ktoś tak uwielbiał... mmm ^^ Mniejsza. Więc jak sam widzisz, nie mam kogo zaprosić na bal i nikt nie ma ochoty mnie zapraszać, toteż pójdę sama i będę się świetnie bawić.

Człowieku, Ty wiesz, że niedługo święta? Wybrałeś już prezenty? I w ogóle wiesz czy będzie jakiś dzień na Hogsmeade? Chciałam wybrać Mary... to znaczy mamie, jakąś tiarę i Galdraga, bo ciągle ostatnio jęczy, że nie ma, no i coś ojcu. A Ty? Co byś chciał?

Mads.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Madelaine Candle Pon Gru 13 2010, 20:41

No dzięki. Haha, wiem, że jestem dziwna, ale to przez przebywanie z Tobą, Lorcanem, Elką i innymi dziwakami ;p Więc masz w tym współudział, mój drogi.
Daj spokój dasz radę, weź się w garść, podejdź do niej i powiedz gardłowym głosem: "Cześć Shannon, uwielbiam Cię i pragnę, żebyś poszła ze mną na Bal Bożonarodzeniowy" i zamrucz jej w twarz xD Bieda Shann. Naszyjnik z godłem? Ugh. Wybacz, nie chciałabym czegoś takiego dostać. Wolałabym naszyjnik z sową, ostatnio widziałam taki, był cudowny z postarzanego złota. No cudo! Muszę się w święta wyprawić do paru mugolskich sklepów.
Daj spokój, czy rok w rok musisz urządzać cyrki? I tak Ci coś zakupię.

Madelaine.
Madelaine Candle
Madelaine Candle
Prefekt

Liczba postów : 140
Czystość krwi : Czysta
Klasa : VI
Dołaczył : 29/11/2010

Powrót do góry Go down

Rose Empty Re: Rose

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach